ЗМІНИЛИ МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ?! – НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОВІДОМИТИ ПОДАТКОВУ

Версія для друкуВерсія для друку

Відповідно до вимог ст.70 Податкового кодексу України громадяни у разі зміни місця проживання зобов’язані протягом місяця подати до державної податкової інспекції заяву форми 5-ДР для внесення відповідних актуальних даних  в Державний реєстр фізичних осіб - платників податків.
Подати заяву про зміну даних за формою №5 ДР можливо особисто або через Електронний кабінет платника!
Для чого це потрібно? Кременчуцьке управління  ГУ ДПС у Полтавській області роз’яснює, що завдяки своєчасно внесеній достовірній інформації про реєстраційні дані фізичних осіб, податкові повідомлення – рішення про нараховану суму земельного податку, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та транспортного податку обов’язково надійдуть у визначений законом термін до адресата. Відповідно, громадяни зможуть своєчасно виконати свій обов’язок зі сплати податків, не порушуючи граничні терміни сплати та уникнути фінансових санкцій.
Щоб не потрапити у перелік податкових боржників кожному громадянину, який змінював свої реєстраційні дані, зокрема  прізвище, ім’я, по батькові або місце проживання (реєстрації) після того, як востаннє звертався до державної податкової інспекції щодо присвоєння відповідного реєстраційного номера облікової картки платника податків, варто невідкладно подати заяву за формою 5-ДР.

                                                                              Кременчуцьке   управління Головного управління
                                                                                                               ДПС у Полтавській області

Наверх ↑