Робоча зустріч

Версія для друкуВерсія для друку

Сьогодні вирішення питання зайнятості населення неможливе без налагодження взаємовигідних партнерських відносин між службою зайнятості і роботодавцями. Однією із форм співпраці служби зайнятості з роботодавцем є безпосереднє відвідування роботодавця.
Днями була проведена робоча зустріч начальником відділу взаємодії з роботодавцями Глобинської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості Радченко Ліною Олександрівною  з начальником відділу кадрів ТОВ ІПК «Полтавазернопродукт» Гончаренко Лідією Михайлівною та інспекторами відділу кадрів Ракович Катериною Володимирівною і Довгою Наталією Василівною.
Обговоренні питання та проблемні аспекти укомплектування підприємства персоналом, організації тимчасових робочих місць, безпосереднє стажування на виробництві з подальшим працевлаштуванням. Особлива увага приділена навчанню в ЦПТО ДСЗ та запропоновано професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації безробітних з метою укомплектування підприємства.
Такі форми співпраці із роботодавцями  сприяють досягненню спільної мети, а саме оперативному підбору кадрів на замовлення роботодавців, забезпечують стабільність на ринку праці району та вирішують проблеми зайнятості населення.

Наверх ↑