Пенсійний фонд повідомляє.

Версія для друкуВерсія для друку

Відповідно до ст12-1,ст13-1,ст.20 Закону України « Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов»язкове державне соціальне страхування «консультації з питань ведення Реєстру застрахованих осіб державного реєстру загальнообов»язкового державного соціального страхування, включаючи питання заповнення таблиць 5-9 додатку 4 звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов»язкове державне соціальне страхування надають органи Пенсійного фонду України.

          Основним джерелом наповнення Реєстру застрахованих осіб є відомості про застрахованих осіб,що подаються страхувальниками в складі звітності до органів Державної фіскальної служби . Тому спеціалістами управління Пенсійного фонду України щомісячно здійснюється контроль за станом поданих звітів.

         Відповідно до наказу Міністерства фінансів України № 441 від 11.04.2016р. « Про внесення змін до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов»язкове державне соціальне страхування» ознака « неповний робочий час»при заповненні звітності встановлюється у разі, якщо особа працює:

        - неповний робочий день(тобто зменшення тривалості щоденної роботи на зумовлену кількість годин);

         - неповний робочий тиждень ( зберігається нормальна тривалість робочого дня,але зменшується кількість робочих днів на тиждень);

         - поєднання неповного робочого дня і неповного робочого тижня( наприклад, тривалість робочого дня 5 годин при 4 робочих днях на тиждень).

        Якщо у звіті про суми нарахованої заробітної плати ( доходу, грошового забезпечення,допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов»язкове державне соціальне страхування ( таблиця 6 дод..4) одній застрахованій особі нараховується одночасно заробітна плата, відпускні, лікарняні або сума різниці між мінімальною та фактично нарахованою заробітною платою,ознака « неповного робочого часу» та позначка про наявність трудової книжки мають бути зазначені по кожному типу нарахування.

 

                                                         

 

                                                                  Адміністрація

                                                                 Глобинського об»єднаного

                                                                  управління Пенсійного  фонду

                                                                  України Полтавської області

Наверх ↑