До уваги учасників антитерористичної операції!

Постановою  Кабінету  міністрів  України від  31.03.2015  року  № 200  затверджено  Порядок використання  коштів, передбачених  у  державному бюджеті  на  забезпечення  постраждалих  учасників  антитерористичної  операції  санаторно-курортним  лікуванням.

Відповідно  до  норм  цього  Порядку учасники  антитерористичної  операції, що  мають  статуси учасника  бойових  дій  та  інваліда  війни, мають  право  на щорічне санаторно-курортне  лікування  протягом  18-21  днів у  санаторних  закладах  України.

Для  одержання  путівки особа повинна  перебувати  на  обліку  в  управлінні  соціального  захисту  Глобинської  райдержадміністрації. Для  взяття  на  облік  необхідно  подати  до  управління  заяву, медичну  довідку  лікувальної  установи  за  формою  070/о, копію посвідчення  учасника  бойових  дій  або  інваліда  війни,копію  військового квитка(за  наявності)  та  копію документа,що  підтверджує  безпосереднє  залучення  особи  до  виконання  завдань  антитерористичної  операції  в  районах  її  проведення.

Є  гранична  вартість  путівки(ліжко-дня),  в  яку  входить перелік  базових  послуг, що  надаються  особі відповідно  до  медичних  рекомендацій, які  визначаються  щороку та затверджуються Мінсоцполітики. Якщо  особа бажає отримати додаткові  послуги , то  вона  оплачує  їх  власними  коштами.

У  разі  відмови  особи  від  путівки  складається   акт  відмови  від  путівки  за  відповідною  формою,а  путівкою забезпечується  інша  особа   у  порядку  черговості.

Детальну  інформацію  щодо  санаторно-курортного  лікування  відповідно  до цього  Порядку  Ви  можете  отримати,ознайомившись  з  повним  текстом  документу  або  у  спеціалістів  Управління    соціального  захисту  населення  Глобинської  райдержадміністрації.

Глобинський  районний  центр

соціальних  служб  для  сім’ї,дітей  та  молоді