ЗАВЕРШУЄТЬСЯ КАМПАНІЯ ДЕКЛАРУВАННЯ ДОХОДІВ ГРОМАДЯН

Завершується Кампанія декларування доходів громадян.  Тому, громадяни, які у 2013 році одержували доходи, та ще їх не задекларували в 2014 році, зобов’язані це зробити до 1 травня 2014 року.

Декларуванню підлягають такі доходи: від здачі в оренду рухомого або нерухомого майна іншим громадянам; від продажу акцій та інших цінних паперів; від двох і більш податкових агентів; при отриманні спадку, подарунків, іноземних доходів тощо.

Є ще одна категорія громадян, які можуть подати декларацію про доходи, одержані у 2013 році - це громадяни, що претендують на податкову знижку. Податкова знижка дає можливість повернути з бюджету надміру сплачений податок, якщо у громадян минулого року були такі витрати як: плата за навчання дітей в учбових закладах; сплата відсотків по іпотечному кредиту; здійснювалися пожертви, добродійні, страхові або пенсійні внески; були інші, передбачені законом витрати. Такі витрати повинні бути обов’язково документально підтверджені. Зауважимо, що декларація з податкової знижки подається впродовж усього року.

На сьогоднішній день по Глобинському відділкенню Кременчуцької ОДПІ декларації про майновий стан і доходи подали вже  1395 громадян.

З них: 1384 громадянин задекларували податкове зобов’язання по податку на доходи фізичних осіб; 11 громадян задекларували податкову знижку.

Що стосується декларування доходів громадян, в сумі понад 1 мільйон гривень, то такі декларації вже подали 12 громадян (в Кременчуці – 8, Комсомольську – 1, Глобине — 3). Загальна сума задекларованого ними доходу склала  4892,4 тис.гривень.

Декларації про доходи приймаються в Центрі обслуговування платників Глобинського відділення Кременчуцької ОДПІ, який працює з 9.00 до 20.00 години в будні дні, і з 9.00 до 16.00 годин у суботу.

Дуже зручно подавати декларацію про доходи дистанційно – мережею Інтернет, за допомогою посиленого сертифікату цифрового підпису або електронним сервісом «Декларування он-лайн». У такий спосіб декларацію можна заповнити і відправити у будь-який час доби з будь-якого зручного для громадянина місця.

Бланки декларацій надаються громадянам в Центрах обслуговування платників безкоштовно. Крім того, інформацію про свої доходи для вірного заповнення декларації також можна отримати в органах Міндоходов.

На декларантів ми чекаємо в Центрі обслуговування платників (м.Глобине,вул.1-го травня, будинок 11).