Як школярі оздоровилися влітку та яким буде для них осінньо-зимовий період

На засіданні Громадської ради при райдержадміністрації, яке відбулося 27 вересня, виконувач обов’язків начальника відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації Сергій Кулик ознайомив представників громадськості з підсумками оздоровчої кампанії поточного року. Так, оздоровчими та відпочинковими послугами було охоплено 1899 школярів, що складає 45% від загальної чисельності дітей віком від 7 до 17 років.
З районного бюджету на придбання 53 путівок для пільгових категорій дітей до табору «Чайка», що у Градизьку, було виділено 197,4 тис.грн.
Окрім цього, доповідач зупинився на питанні підготовки закладів освіти до опалювального сезону. У ряді шкіл проведено роботу по переведенню котелень на тверде паливо. З метою енергозбереження у багатьох школах району встановлено металопластикові вікна. Газові лічильники, коректори та манометри пройшли повірку, всі вони встановлені, проведено налагоджувальні роботи. Отже, всі навчальні заклади у технічному плані готові до опалювального сезону. Поряд з цим не виключається можливість коригування термінів осінніх канікул з метою економії коштів, передбачених на оплату енергоносіїв.
Начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Шебедя ознайомила членів громадської ради з інформацією про стан призначення субсидій для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного опалення. Вона також відповіла на ряд запитань щодо призначення субсидій для оплати житлово-комунальних послуг.
Провів засідання Громадської ради її голова Володимир Хохідра.