Як школярі оздоровилися влітку та яким буде для них осінньо-зимовий період

Версія для друкуВерсія для друку

На засіданні Громадської ради при райдержадміністрації, яке відбулося 27 вересня, виконувач обов’язків начальника відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації Сергій Кулик ознайомив представників громадськості з підсумками оздоровчої кампанії поточного року. Так, оздоровчими та відпочинковими послугами було охоплено 1899 школярів, що складає 45% від загальної чисельності дітей віком від 7 до 17 років.
З районного бюджету на придбання 53 путівок для пільгових категорій дітей до табору «Чайка», що у Градизьку, було виділено 197,4 тис.грн.
Окрім цього, доповідач зупинився на питанні підготовки закладів освіти до опалювального сезону. У ряді шкіл проведено роботу по переведенню котелень на тверде паливо. З метою енергозбереження у багатьох школах району встановлено металопластикові вікна. Газові лічильники, коректори та манометри пройшли повірку, всі вони встановлені, проведено налагоджувальні роботи. Отже, всі навчальні заклади у технічному плані готові до опалювального сезону. Поряд з цим не виключається можливість коригування термінів осінніх канікул з метою економії коштів, передбачених на оплату енергоносіїв.
Начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Шебедя ознайомила членів громадської ради з інформацією про стан призначення субсидій для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного опалення. Вона також відповіла на ряд запитань щодо призначення субсидій для оплати житлово-комунальних послуг.
Провів засідання Громадської ради її голова Володимир Хохідра.

Наверх ↑