В Полтаві строкова військова служба починається з обласного збірного пункту!

З перших днів перебування призовників на Полтавському обласному збірному пункті хлопців, незважаючи на те, що не будуть приймати участь в бойових діях, навчають першим поняттям військової справи, знайомлять з тактико-технічними характеристиками зброї, елементарними поняттями тактичної медицини, поводження з засобами індивідуального захисту.

Так з 23 квітня до цієї роботи долучилися учасники АТО з громадської організації "Вороскоп" та "Ветеранського братерство" за участю Дмитра Юденка. На обласному збірному пункті між медичним оглядом, професійно-психологічним відбором та індивідуальними бесідами було організовано декілька навчальних місць. Дмитро Юденкота його колеги учасники АТО разом з з адміністрацією збірного пункту поділилися своїми знання військової справи отриманими під час участі у бойових діях. А ще 18 квітня під час урочистих проводів свою майстерність демонстрували вихованці військово-спортивного клубу "Воїн".

Третій тиждень на Полтавщині триває весняна призовна компанія 2018 року. Щодня до елітних військових частин, навчальних  центрів Збройних Сил, Національної гвардії, Державної прикордонної служби вибувають сформовані з призовників команди. Вже 300 чол. з Полтавщини з колишніх призовників стали військовослужбовцями строкової служби різних військових формувань.

Районні (міські) призовні комісії проводять оповіщення, медичний огляд, професійно-психологічний відбір та попереднє призначення в команди. Найбільш злагоджено працюють призовні комісії Хорольського, Диканського, Гадяцького районів, м.Кременчука.

Потребують більшої якісної організації та злагодженої роботи призовні комісії Шишацького, Гребінківського, Чорнухинського районів та м.Полтави з  яких найменше прибуває призовників на обласний збірний пункт.

Заступник Полтавського обласного військового комісара по роботі з особовим складом

підполковник  Едуард Бородай