ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА адміністративної послуги з видачі витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань

Розпорядження голови Глобинської

районної державної адміністрації

_____________   № ___

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА

1. Сектор державної реєстрації Глобинської районної державної адміністрації

2. Центр надання адміністративних послуг Глобинської районної державної адміністрації

Етапи опрацювання заяви про надання адміністративної послуги

Відповідаль-на особа

Структурний підрозділ, відповідаль-ний за етап
(дію, рішення)

Строки виконання етапів
(дію, рішення)

1. Прийом, друк або отримання запиту про надання витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

У день отримання запиту.

2. Перевірка запиту і наданих з ним документів для отримання  витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань на відсутність підстав для відмови в реєстрації запиту.

У день отримання запиту.

3. Відмова у реєстрації запиту про надання витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань у разі наявності підстав для відмови.

У день отримання запиту.

4. Реєстрація запиту про надання витягу в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань у разі відсутності підстав для відмови.

У день отримання запиту.

5. Формування витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

Сектор державної реєстрації/ центр надання адміністративних послуг

Протягом  24 годин після надходження запиту, крім вихідних та святкових днів.

6. Видача запитувачу витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

Сектор державної реєстрації/ центр надання адміністративних послуг

Протягом  24 годин після надходження запиту, крім вихідних та святкових днів.

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                              Л.М.Савченко