ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА адміністративної послуги з державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих док

Розпорядження голови Глобинської

районної державної адміністрації

_____________   № ___

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА

адміністративної послуги з державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів юридичної особи (крім громадського формування)

1. Сектор державної реєстрації Глобинської районної державної адміністрації

2. Центр надання адміністративних послуг Глобинської районної державної адміністрації

Етапи опрацювання заяви про надання адміністративної послуги

Відповідаль-на особа

Структурний підрозділ, відповідаль-ний за етап

(дію, рішення)

Строки виконання етапів
(дію, рішення)

1. Прийом за описом документів, які подані для державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі  у тому числі змін до установчих документів юридичної особи.

Державний реєстратор /

адміністра-тор

Сектор державної реєстрації/

Центр надання адміністратив-них послуг

В день надходження документів.

2. Перевірка документів, які подані державному реєстратору, на відсутність підстав для зупинення  розгляду документів або підстав для відмови у державній реєстрації.

Сектор державної реєстрації

3. Надсилання повідомлення про зупинення  розгляду документів із зазначенням строку та виключного переліку підстав для його зупинення та рішення суб’єкта державної реєстрації про зупинення розгляду документів або повідомлення про відмову у державній реєстрації.

Державний реєстратор / адміністратор

Сектор  державної реєстрації/ центр надання адміністратив-них послуг

Розміщуються на порталі електронних сервісів у день зупинення та надсилаються заявнику на адресу його електронної пошти.

Розміщуються на порталі електронних сервісів у день відмови у державній реєстрації.

4. Державна реєстрація  змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі  у тому числі змін до установчих документів юридичної особи.

Сектор державної реєстрації

Протягом  24 годин, крім вихідних та святкових днів, після надходження документів.

(У разі додаткової оплати відповідно до законодавства, протягом 6-ти або 2-х годин)

5. Формування та оприлюднення на порталі електронних сервісів результату надання  адміністративної послуги, виписки та установчих документів в новій редакції (у разі змін до них).

Сектор державної реєстрації

Після проведення реєстраційної дії.

Рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора, суб’єкта державної реєстрації можуть бути оскаржені до Міністерства юстиції України та його територіальних органів або до суду.

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                              Л.М.Савченко