ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА адміністративної послуги з державної реєстрації рішення про виділ юридичної особи (крім громадського формування)

Розпорядження голови Глобинської

районної державної адміністрації

_____________   № ___

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА

адміністративної послуги з державної реєстрації

рішення про виділ юридичної особи (крім громадського формування)

1. Сектор державної реєстрації Глобинської районної державної адміністрації
  2. Центр надання адміністративних послуг Глобинської районної державної адміністрації

Етапи опрацювання заяви про надання адміністративної послуги

Відповідаль-на особа

Структурний підрозділ, відповідаль-ний за етап
(дію, рішення)

Строки виконання етапів
(дію, рішення)

1. Прийом за описом документів, які подані для державної реєстрації рішення про виділ юридичної особи.

Державний реєстратор / адміністратор

Сектор державної реєстрації/ центр надання адміністратив-них послуг

В день надходження документів.

2. Перевірка документів, які подані державному реєстратору, на відсутність підстав для зупинення  розгляду документів або підстав для відмови у державній реєстрації.

Сектор державної реєстрації

3. Надсилання повідомлення про зупинення  розгляду документів із зазначенням строку та виключного переліку підстав для його зупинення та рішення суб’єкта державної реєстрації про зупинення розгляду документів або повідомлення про відмову у державній реєстрації.

Державний реєстратор / адміністратор

Сектор державної реєстрації/ центр надання адміністратив-них послуг

Розміщуються на порталі електронних сервісів у день зупинення та надсилаються заявнику на адресу його електронної пошти.

Розміщуються на порталі електронних сервісів у день відмови у державній реєстрації.

4. Державна реєстрація  рішення про виділ юридичної особи.

Сектор державної реєстрації

Протягом  24 годин, крім вихідних та святкових днів, після надходження документів.

5. Формування та оприлюднення на порталі електронних сервісів результату надання  адміністративної послуги.

Сектор державної реєстрації

Після проведення реєстраційної дії.

Рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора, суб’єкта державної реєстрації можуть бути оскаржені до Міністерства юстиції України та його територіальних органів або до суду.

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                              Л.М.Савченко