Сформовано новий склад Громадської ради при райдержадміністрації

Конституція України гарантує громадянам України право на участь в управлінні державними справами. З цією метою при органах виконавчої влади діють Громадські ради – постійно діючі колегіальні виборні консультативно-дорадчі оргаани, утворені для участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю ОВВ, налагодження єфективної взаємодії зазначених органів із громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.
24 лютого  2015 року відбулися установчі збори по формуванню нового складу Громадської ради при райдержадміністрації (відповідно до Постанови КМУ від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації держаавної політики» строк повновжень Громадської ради – два роки). До ініціативної групи протягом визначеного терміну надійшло 14 заяв від інститутів громадянського суспільства, отже, таким був затверджений і кількісний склад Громадської ради. Після чого учасники установчих зборів провели вибори персонального складу консультативно-дорадчого органу.
Цього ж дня відбулося перше засідання новообраного складу Громадської ради при райдержадміністрації. На ньому було прийнято ряд організаційних рішень. Зокрема, обрано керівні органи – голову (В.Д.Хохідру -  Благочинного Глобинського району, митрофорного протоієрея настоятеля Свято-Михайлівської УПЦ м.Глобине) і заступника (Галина Мацак - представник районної громадської жіночої організації «Берегиня»); затверджено Положення про раду та Регламент ради; обговорено коло питань, які знайдуть своє відображення у плані роботи Громадської ради. Так, на наступному засіданні члени ради розглянуть підсумки виконання програми соціально-економічного розвитку району та показники виконання бюджету-2014, питання  реформи медичної галузі.