ПРОТОКОЛ №4 засідання Громадської ради при Глобинській райдержадміністрації від 12.12.2017

Версія для друкуВерсія для друку

12 грудня 2017 року

14.00

                Зал засідань райдержадміністрації

Присутні:  А.М.Бабенко, Т.П.Бабко, С.І.Бейгул, Л.Б.Качмар,   Н.В.Коваленко, О.В.Логвин, С.О.Мороз, І.К.Мошляк, Л.В.Попова, С.В.Прикипєлова,  В.О.Стьожка, В.Д.Хохідра

Порядок денний:

1. Про  підсумки економічного і соціального розвитку та виконання бюджету району за 9 місяців 2017 року.

Слухали:  Пархоменко Л.І., завідувача сектору економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації, яка  ознайомила присутніх з підсумковими цифрами економічного і соціального розвитку району за 9 місяців поточного року; Миколаєнка О.О., начальника фінансового управління райдержадміністрації, який детально висвітлив тему виконання бюджету району за звітний період (інформації додаються).

Вирішили: інформацію виступаючих взяти до уваги. Рекомендувати райдержадміністрації вжити заходів щодо повного виконання планових показників доходів місцевих бюджетів; постійно здійснювати контроль за станом виплати заробітної плати по бюджетних установах, які фінансуються з районного бюджету, на підприємствах району; постійно тримати на контролі питання працевлаштування незайнятих громадян.

2.  Про  становлення і розвиток сільськогосподарської дорадчої діяльності та обслуговуючих кооперативів на території Глобинського району.

Слухали:   Лук’яненко Ж.С., начальника відділу  агропромислового розвитку райдержадміністрації, яка розповіла присутнім про вжиті заходи щодо задоволення потреб особистих селянських та фермерських господарств, господарських товариств, інших сільськогосподарських підприємств усіх форм власності і господарювання, а також сільського населення у підвищенні рівня знань та вдосконаленні практичних навичок прибуткового ведення господарства, розвиток сільської місцевості (інформація додається).

Вирішили: інформацію виступаючої взяти до уваги. Рекомендувати відділу  агропромислового розвитку райдержадміністрації і надалі сприяти сільським громадам у реалізації соціальних проектів, участі в процесах підготовки, прийняття та виконання рішень та програм місцевих органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування.

3.  Про орієнтовний план консультацій з громадськістю структурними підрозділами райдержадміністрації у 2018 році.

Слухали:Ярошевську Н.В., начальника відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації, секретаря Громадської ради, яка ознайомила членів Громадської ради з орієнтовним планом консультацій з громадськістю структурними підрозділами райдержадміністрації у 2018 році та запропонувала погодити вказаний документ (інформація додається).

Вирішили:  інформацію виступаючої взяти до уваги. Рекомендувати голові Громадської ради при райдержадміністрації В.Д.Хохідрі погодити орієнтовний план консультацій з громадськістю структурними підрозділами райдержадміністрації у 2018 році та взяти його за основу при плануванні роботи ради на 2018 рік.

Голова                                                                                        В.Д.Хохідра

Секретар                                                                                    Н.В.Ярошевська

Наверх ↑