ПРОТОКОЛ №3 засідання Громадської ради при Глобинській райдержадміністрації від 08.09.2017

Версія для друкуВерсія для друку

08 вересня 2017 року

14.00

                Зал засідань райдержадміністрації

Присутні:  А.М.Бабенко, Т.П.Бабко, С.І.Бейгул, Л.Б.Качмар,   Н.В.Коваленко, О.В.Логвин, С.О.Мороз, І.К.Мошляк, Л.В.Попова, С.В.Прикипєлова,  В.О.Стьожка, В.Д.Хохідра

Порядок денний:

1. Про стан підготовки об’єктів  житлово-комунального господарства та бюджетної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 року.

Слухали:  Коваленко Н.М., головного спеціаліста  містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації, яка  ознайомила присутніх з ходом робіт по підготовці об’єктів  житлово-комунального господарства та бюджетної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 року (інформація додається).

Вирішили: інформацію виступаючої взяти до уваги. Рекомендувати  виконкомам місцевих рад, керівникам установ і організацій бюджетної сфери забезпечити вчасне виконання робіт з перевірки димовентиляційних каналів об’єктів соціальної сфери та житлового фонду.

2.  Про підсумки оздоровлення дітей та підлітків влітку 2017 року.

Слухали:  Кулика С.Г., начальника відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації, який ознайомив присутніх з підсумками оздоровчої кампанії-2017 (інформація додається).

Вирішили: інформацію виступаючого взяти до уваги. Рекомендувати відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації провести роз’яснювальну роботу з органами місцевого самоврядування щодо необхідності передбачити кошти для придбання путівок у дитячі оздоровчі табори при плануванні бюджетів на 2018 рік. 

3.  Про хід виконання районної цільової соціальної Програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2016-2018 роки.

Слухали:   Коноваленка В.М., лікаря-невропатолога Глобинської  ЦРЛ, який ознайомив  присутніх з  ходом виконання  у 2017 році Програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2016-2018 роки (інформація додається).

Вирішили:  інформацію виступаючого взяти до уваги. Рекомендувати Глобинській ЦРЛ та фінансовому управлінню райдержадміністрації вирішити питання щодо доукомплектування кабінету «Довіра» та придбання тест-систем на СНІД. 

 

Голова                                                                                        В.Д.Хохідра

Секретар                                                                                    Н.В.Ярошевська

 

Наверх ↑