ПРОТОКОЛ №2 засідання Громадської ради при Глобинській райдержадміністрації від 26.05.2017

Версія для друкуВерсія для друку

26 травня 2017 року

14.00

                Зал засідань райдержадміністрації

Присутні:  А.М.Бабенко, Т.П.Бабко, С.І.Бейгул, Л.Б.Качмар,   Н.В.Коваленко, О.В.Логвин, С.О.Мороз, І.К.Мошляк, Л.В.Попова, С.В.Прикипєлова,  В.О.Стьожка, В.Д.Хохідра

Порядок денний:

1. Публічне представлення звіту про виконання районного бюджету за 2016 рік.

Слухали: Миколаєнка О.О., начальника фінансового управління райдержадміністрації, який ознайомив присутніх про виконання показників районного бюджету за 2016 рік (інформація додається).

Вирішили: інформацію виступаючого взяти до уваги. Рекомендувати протягом 2017 року не знижувати показники виконання районного бюджету; не допускати заборгованості з виплати заробітної плати; особливу увагу приділяти питанням фінансування соціального захисту населення, розвитку освіти, медицини, спорту, культури.

2.  Про підсумки виконання районної Програми подолання дитячої бездоглядності на 2015-2016 роки.

Слухали: Шушвал Н.В., начальника служби у справах дітей райдержадміністрації, яка ознайомила присутніх з показниками виконання протягом 2016 року Програми подолання дитячої бездоглядності на 2015-2016 роки (інформація додається).

Вирішили: інформацію виступаючої взяти до уваги. Рекомендувати протягом 2017 та наступних років  приділяти постійну увагу сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах, забезпечувати соціальний захист дітей, що виховуються у таких сім’ях.

3.  Про стан виконання загальнодержавної програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги комунальним закладом «Центр первинної медико-санітарної допомоги у Глобинському районі» у 2016 році.

Слухали:  Хавронюк В.Ю.,  головного лікаря КЗ «Центр ПМСД у Глобинському районі», яка ознайомила присутніх з показниками роботи Центру ПМСД протягом 2016 року (інформація додається).
Вирішили:  інформацію виступаючої взяти до уваги. Рекомендувати  покращити роботу по нагляду за дітьми першого року життя; збільшити кількість онкологічних оглядів населення району; активізувати виїзди сімейних лікарів на території обслуговування ФАПів.

4. Про впровадження додаткових соціальних гарантій членам сімей загиблих учасників антитерористичної операції.

Слухали:  Шебедю Н.А., начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації, яка ознайомила присутніх з додатковими соціальними гарантіями членам сімей загиблих учасників АТО (інформація додається).

Вирішили: інформацію виступаючої взяти до уваги. Рекомендувати проводити постійну інформаційно-роз’яснювальну роботу  серед населення з питань впровадження в районі додаткових соціальних гарантій окремим  категоріям громадян.
 

Голова                                                                                        В.Д.Хохідра

Секретар                                                                                    Н.В.Ярошевська

Наверх ↑