ПРОТОКОЛ № 8 засідання Громадської ради при Глобинській райдержадміністрації

Версія для друкуВерсія для друку

20 грудня 2016 року

13.00

Зал засідань райдержадміністрації

Присутні:  А.М.Бабенко, Т.П.Бабко, С.І.Бейгул, Г.А.Бугаєць, Н.М.Карасьова, Л.Б.Качмар, О.А.Клімов, О.В.Логвин, С.О.Мороз, І.К.Мошляк, С.В.Прикипєлова,  В.О.Стьожка, В.Д.Хохідра 

Порядок денний:

1.    Про  стан виконання районної Програми «Покращення надання медичних послуг населенню Глобинського району на 2012-2017 роки».

Слухали:    Л.М.Мигаль –  головного лікаря Глобинської ЦРЛ.

Л.М.Мигаль ознайомила представників громадськості з  фінансовими показниками виконання програми протягом року; проведенням заходів з ремонту приміщень та обладнання, проблемами у галузі охорони здоров’я району, нагальними потребами для розвитку галузі тощо (інформація додається).

Вирішили: інформацію  виступаючої  взяти до уваги. Рекомендувати  райдержадміністрації  збільшити видатки на медикаментозне забезпечення пільгових категорій населення; налагодити тісний взаємозв’язок між Глобинською ЦРЛ, КЗ «Центр ПМСД», службою ЕМД для покращення рівня надання медичних послуг населенню району.

2.    Про  забезпечення технічними засобами реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів та інших окремих категорій населення.

Слухали:   Н.А.Шебедю -  начальника управління праці та соціального захисту населення  райдержадміністрації.

Н.А.Шебедя ознайомила членів Громадської ради з інформацією про забезпечення технічними засобами реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів та інших окремих категорій населення у 2016 році  (інформація додається).

Вирішили:  інформацію виступаючої взяти до відома. Рекомендувати управлінню праці та соціального захисту населення  райдержадміністрації  тримати на постійному контролі питання забезпечення технічними засобами реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів та інших окремих категорій населення відповідно до індивідуальних програм реабілітації.

3. Про створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при райдержадміністрації.

Слухали: В.Д.Хохідру - голову Громадської ради.

В.Д.Хохідра  повідомив, що відповідно до Постановаи КМУ № 996 строк повноважень складу Громадської ради - два роки, тому членам Громради потрібно створити ініціативну групу з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства. Формування ініціативної групи необхідне для здійснення роботи з підготовки та проведення установчих зборів, на яких буде обрано склад громадської ради на наступні два роки. Виступаючий запропонував членам ради визначитися зі складом ініціативної групи.
О.В.Стьожка запропонував обрати до складу ініціативної групи  Л.Б.Качмар, С.В.Прикипєлову, Н.В.Ярошевську.

Вирішили:  затвердити склад ініціативної групи, запропонований О.В.Стьожкою.

Голова                                                                                              В.Д.Хохідра

Секретар                                                                                          Н.В.Ярошевська

 

Наверх ↑