ПРОТОКОЛ № 7 засідання Громадської ради при Глобинській райдержадміністрації

Версія для друкуВерсія для друку

27 вересня 2016 року

14.00

Зал засідань райдержадміністрації

Присутні:  А.М.Бабенко, Т.П.Бабко, С.І.Бейгул, Г.А.Бугаєць, Н.М.Карасьова, Л.Б.Качмар, О.А.Клімов, О.В.Логвин, С.О.Мороз, І.К.Мошляк, С.В.Прикипєлова,  В.О.Стьожка, В.Д.Хохідра 

Порядок денний:

1.    Про підсумки оздоровлення дітей та підлітків влітку 2016 року. Про підготовку закладів освіти до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 навчального року.

Слухали:   С.Г.Кулика – начальника відділу освіти, сім’ї та молоді  райдержадміністрації.

С.Г.Кулик ознайомив представників громадськості з підсумками оздоровчої кампанії поточного року. Так, оздоровчими та відпочинковими послугами було охоплено 1899 школярів, що складає 45% від загальної чисельності дітей віком від 7 до 17 років.
З районного бюджету на придбання 53 путівок для пільгових категорій дітей до табору «Чайка», що у Градизьку, було виділено 197,4 тис.грн.  Доповідач також зупинився на питанні підготовки закладів освіти до опалювального сезону. У ряді шкіл проведено роботу по переведенню котелень на тверде паливо. З метою енергозбереження у багатьох школах району встановлено металопластикові вікна. Газові лічильники, коректори та манометри пройшли повірку, всі вони встановлені, проведено налагоджувальні роботи. Отже, всі навчальні заклади у технічному плані готові до опалювального сезону. Поряд з цим не виключається можливість коригування термінів осінніх канікул з метою економії коштів, передбачених на оплату енергоносіїв (інформація додається).

Вирішили: інформацію  виступаючого  взяти до уваги. Рекомендувати відділу освіти, сім’ї та молоді  райдержадміністрації звернутися до органів місцевого самоврядування з проханням при формуванні бюджетів 2017 року передбачити кошти для придбання путівок у дитячі оздоровчі заклади. Не допустити у навчальних закладах зриву початку та ходу опалювального періоду.

2.    Про стан призначення населенню субсидій для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.
Слухали:   Н.А.Шебедю -  начальника управління праці та соціального захисту населення  райдержадміністрації.

Н.А.Шебедя ознайомила членів Громадської ради з інформацією про стан призначення субсидій для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного опалення. Вона також відповіла на ряд запитань щодо призначення субсидій для оплати житлово-комунальних послуг (інформація додається).

Вирішили:  інформацію виступаючої взяти до відома. Рекомендувати управлінню праці та соціального захисту населення  райдержадміністрації забезпечити своєчасність призначення населенню субсидій для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

 

Голова                                                                                              В.Д.Хохідра

Секретар                                                                                          Н.В.Ярошевська

 

Наверх ↑