ПРОТОКОЛ № 6 засідання Громадської ради при Глобинській райдержадміністрації

Версія для друкуВерсія для друку

21 червня 2016 року

14.00

Зал засідань райдержадміністрації

Присутні:  А.М.Бабенко, Т.П.Бабко, С.І.Бейгул, Г.А.Бугаєць, Н.М.Карасьова, Л.Б.Качмар, О.А.Клімов, О.В.Логвин, С.О.Мороз, І.К.Мошляк, С.В.Прикипєлова,  В.О.Стьожка, В.Д.Хохідра 

Порядок денний:

1.   Про роботу закладів культури у першому півріччі 2016 року.

Слухали:   Л.М.Гуру – начальника відділу культури, спорту і туризму  райдержадміністрації.

Л.М.Гура детально поінформувала про культурно-просвітницькі заходи, проведені в районі протягом першого півріччя 2016 року.   Акцентувала на проблемах, які сьогодні надокучають культпрацівникам. У ряді закладів не доведено до кінця ремонтні роботи, відсутній відомчий транспорт,  не всі приміщення сільських закладів культури постійно опалюються, не придбаються музичні інструменти, звукопідсилювальна апаратура та ін. Всі ці негаразди – через недостатнє фінансування (інформація додається).

Вирішили: інформацію  виступаючої  взяти до уваги. Рекомендувати за результатами виконання показників районного бюджету 2016 року забезпечити галузь культури додатковим фінансуванням.

2.   Про благоустрій та озеленення територій населених пунктів району.

Слухали:  В.О.Стьожку -  начальника відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

В.О.Стьожка повідомив: протягом півріччя упорядковано 30 га парків, скверів, алей; ліквідовано 39 стихійних сміттєзвалищ;висаджено 1250 дерев та 125 кущів; впорядковано 2,5 тис. кв.м газонів і 5,2 тис.кв.м квітників та ін. Але недофінансування додає проблем і в сфері благоустрою. Це стосується системи санітарної очистки населених пунктів, благоустрою кладовищ, сміттєзвалищ, проведення паспортизації, забезпечення спецтранспортом тощо (інформація додається).

Вирішили:  інформацію виступаючого взяти до відома. Рекомендувати відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації та органам місцевого самоврядування розробити схеми санітарної очистки населених пунктів; провести паспортизацію об’єктів благоустрою, інвентаризацію та облік зелених насаджень.

 

Голова                                                                                              В.Д.Хохідра

Секретар                                                                                          Н.В.Ярошевська

 

Наверх ↑