ПРОТОКОЛ № 5 засідання Громадської ради при Глобинській райдержадміністрації

Версія для друкуВерсія для друку

14 березня 2016 року

15.00

Зал засідань райдержадміністрації

Присутні:  А.М.Бабенко, Т.П.Бабко, С.І.Бейгул, Л.Б.Качмар, О.А.Клімов, В.В.Кравченко, О.В.Логвин, Г.М.Мацак, С.О.Мороз, І.К.Мошляк, С.В.Прикипєлова,  В.О.Стьожка, В.Д.Хохідра 

Порядок денний:

1.  Публічне представлення звіту про виконання районного бюджету за 2015 рік.

Слухали:   С.Г.Замогильну – начальника фінансового управління райдержадміністрації.

С.Г.Замогильна повідомила присутнім, що основні показники районного бюджету 2015 року виконані. Забезпечено своєчасну виплату зарплати і соціальних виплат та не допущено кредиторської заборгованості за енергоносії та інші захищені статті видатків.
За словами виступаючої, за 2015 рік виконання доходної  частини  районного бюджету  по загальному фонду забезпечено на 103,7%. При планових призначеннях 225 651 412 грн. надійшло  237 192 970  грн. (отримано доходів на 8 541 558  грн. більше від планових показників). В порівнянні з відповідним періодом 2014 року надходження збільшились  на 86 315 410 грн. або 57,2%. На 2015 рік по районному бюджету по загальному фонду заплановано видатків на загальну суму 227 573 705 грн. За відповідний період касових видатків проведено на загальну суму 221 838 440 грн., що становить 97,5 % до плану.
(Інформація виступаючої додається).

Вирішили: інформацію про виконання районного бюджету за 2015 рік  взяти до уваги. Рекомендувати протягом 2016 року не знижувати показники виконання районного бюджету; не допускати заборгованості з виплати заробітної плати; особливу увагу приділяти питанням фінансування соціального захисту населення, розвитку освіти, медицини, спорту, культури.

2.   Про план роботи Громадської ради при райдержадміністрації на 2016 рік.

Слухали:  В.Д.Хохідру – голову Громадської ради при райдержадміністрації.

В.Д.Хохідра  наголосив, що функціонування Громадської ради неможливе без належного планування роботи. Найбільш доцільним та ефективним є використання річних планів роботи. В.Д.Хохідра запропонував за основу взяти План консультацій з громадськістю структурними підрозділами райдержадміністрації, підготовлений  відділом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації та затверджений головою райдержадміністрації у грудні 2015 року.

Вирішили:  для розроблення плану роботи Громадської ради на 2016 рік взяти за основу План консультацій з громадськістю структурними підрозділами райдержадміністрації, підготовлений відділом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю   апарату райдержадміністрації.

3. Призначення дати наступного засідання Громадської ради.

Слухали:  В.Д.Хохідру – голову Громадської ради при райдержадміністрації.

В.Д.Хохідра запропонував наступне засідання Громадської ради провести у травні поточного року (про конкретну дату та порядок денний буде повідомлено додатково). 

Вирішили: погодити пропозицію голови Громадської ради стосовно дати проведення наступного засідання та його порядку денного.

 

Голова                                                                                              В.Д.Хохідра

Секретар                                                                                          Н.В.Ярошевська

Наверх ↑