ПРОТОКОЛ № 4 засідання Громадської ради при Глобинській райдержадміністрації

Версія для друкуВерсія для друку

30 листопада 2015 року

14.00

Зал засідань райдержадміністрації

Присутні:  А.М.Бабенко, Т.П.Бабко, С.І.Бейгул, Н.М.Карасьова,  Л.Б.Качмар, Н.В.Коваленко, В.В.Кравченко, О.В.Логвин, Г.М.Мацак, С.О.Мороз, І.К.Мошляк, С.В.Прикипєлова,  В.О.Стьожка, В.Д.Хохідра
Беруть участь:  голова райдержадміністрації В.О.Вакуленко, завідувач сектору економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації Л.І.Пархоменко, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Н.А.Шебедя, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Н.В.Шушвал, секретар Громадської ради Н.В.Ярошевська.

Порядок денний:

1. Про  підсумки економічного і соціального розвитку району за 9 місяців 2015 року  

Слухали:  завідувача сектору економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації Л.І.Пархоменко.

Виступаюча  поінформувала про виконання бюджету, показники роботи промислової та аграрної галузей, ринок праці, будівництво, соціальний захист населення, розвиток освіти, медицини, спорту, культури (виступ додається) . 

Вирішили:  інформацію виступаючої взяти до відома. Рекомендувати  структурним підрозділам райдержадміністрації контролювати питання своєчасності виплати заробітної плати, не допускати заборгованості з її виплати; тримати на контролі питання працевлаштування незайнятих громадян.

2.   Про стан призначення населенню субсидій для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива

Слухали: начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Н.А.Шебедю.

Виступаюча  поінформувала, що станом на 19 жовтня ц.р. до УПСЗН звернулося 703 сім’ї  району з заявами на призначення субсидій для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. На цю ж дату дану субсидію призначено 561 сім’ї на суму 447,3 тис.грн. виступаюча також відповіла на запитання щодо нововведень у призначенні субсидій тощо (виступ додається).

Вирішили: інформацію виступаючої взяти до відома. Рекомендувати управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації постійно проводити роз’яснювальну роботу серед населення щодо призначення житлових субсидій та забезпечувати своєчасне призначення даного виду виплат.

3.  Про стан реалізації районного плану заходів з виконання у 2015 році Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року

Слухали:  начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Н.В.Шушвал.

Н.В.Шушвал поінформувала про заходи служби у справах дітей, спрямовані на запобігання соціальному сирітству, подолання бездоглядності та безпритульності серед дітей, соціальний захист дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (виступ додається).

Вирішили:  інформацію виступаючої взяти до відома. Рекомендувати службі у справах дітей райдержадміністрації тримати на постійному контролі забезпечення законних інтересів та прав дітей у районі; провести перевірку справ щодо набуття дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, які є спадкоємцями майна (житла), права спадщини на майно (житло) за законом та за заповітом.

 
Голова
Громадської ради
при райдержадміністрації                                                       В.Д.Хохідра

 

Секретар                                                                                  Н.В.Ярошевська
 

Наверх ↑