ПРОТОКОЛ № 3 засідання Громадської ради при Глобинській райдержадміністрації

Версія для друкуВерсія для друку

ПРОТОКОЛ  № 3
засідання Громадської ради
при Глобинській райдержадміністрації

 

27 травня 2015 року

10.00

Зал засідань райдержадміністрації

Присутні:  А.М.Бабенко, Т.П.Бабко, С.І.Бейгул, Л.Б.Качмар, О.А.Клімов, В.В.Кравченко, О.В.Логвин, Г.М.Мацак, С.О.Мороз, І.К.Мошляк, С.В.Прикипєлова,  В.О.Стьожка
Беруть участь:  голова райдержадміністрації В.О.Вакуленко, перший заступник голови райдержадміністрації В.П.Молодчин, керуючий справами виконавчого апарату районної ради А.М.Москаленко, керуючий ТВБВ № 10016-089 філії Полтавського обласного управління АТ «Ощадбанк» П.В.Золотухін, заступник райвійськкома М.В.Осадчук,  начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Н.А.Шебедя, директор районного Центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді О.М.Швець, директор районного центру зайнятості О.Г.Мороз, головний спеціаліст-юрисконсульт відділу Держземагентства у Глобинському районі  П.М.Шутько, головний лікар Центру ПМСД В.Ю.Хавронюк, секретар Громадської ради Н.В.Ярошевська, голови територіальних громад району, волонтери, учасники АТО, члени Громадської ради при районній раді.

Порядок денний:

1.Про роз’яснення населенню дій Уряду з надання державної фінансової підтримки приватним особам, ОСББ та ЖБК для здійснення заходів з підвищення енергоефективності житлових будинків, енергозбереження та заміни газових котлів на котли, що використовують будь-які інші види палива та енергії.  

Слухали: першого заступника голови райдержадміністрації В.П.Молодчина, керуючого ТВБВ № 10016-089 філії Полтавського обласного управління АТ «Ощадбанк» П.В.Золотухіна.

Виступаючі детально поінформували про умови державної фінансової підтримки приватним особам, ОСББ та ЖБК для здійснення заходів з підвищення енергоефективності житлових будинків, енергозбереження та заміни газових котлів на котли, що використовують будь-які інші види палива та енергії та відповіли на запитання присутніх.    

Вирішили:  інформацію виступаючих взяти до відома. Рекомендувати головам територіальних громад широко поінформувати населення про дії Уряду з надання державної фінансової підтримки приватним особам, ОСББ та ЖБК для здійснення заходів з підвищення енергоефективності житлових будинків, енергозбереження та заміни газових котлів на котли, що використовують будь-які інші види палива та енергії.  

2.  Про соціальний та правовий захист військовослужбовців-учасників антитерористичної операції. 

Слухали:  заступника райвійськкома М.В.Осадчука, начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Н.А.Шебедю, директора районного Центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді О.М.Швець, директора районного центру зайнятості О.Г.Мороза,  головного спеціаліста-юрисконсульта відділу Держземагентства у Глобинському районі  П.М.Шутька, головного лікаря Центру ПМСД В.Ю.Хавронюк. 

Виступаючі детально поінформували про заходи з соціального та правового захисту учасників антитерористичної операції, що проводяться працівниками конкретних установ та організацій; відповіли на запитання присутніх.

Вирішили:  рекомендувати структурним підрозділам райдержадміністрації, відповідальним за роботу з учасниками АТО,  тримати на постійному контролі всі напрямки роботи з соціального та правового захисту військовослужбовців.

3. Про включення до складу Громадської ради при райдержадміністрації учасників антитерористичної операції. 

Слухали: секретаря Громадської ради при райдержадміністрації Н.В.Ярошевську.

Н.В.Ярошевська повідомила, що за результатами робочої зустрічі Президента України П.О. Порошенка з головами обласних, Київської міської державних адміністрацій за участю Прем’єр-міністра України, Голови Верховної Ради України, Секретаря Ради національної безпеки і оборони України, членів Кабінету Міністрів України, Голови Служби безпеки України, Генерального прокурора України, Голови Державної прикордонної служби України, яка відбулася 24 квітня 2015 року, райдержадміністраціям рекомендовано провести роботу по включенню учасників антитерористичної операції до складу громадських рад при місцевих державних адміністраціях та утворення та функціонування при місцевих державних адміністраціях громадських рад ветеранів антитерористичної операції. Тому присутнім на засідання учасникам АТО пропонується визначитися по цих питаннях.
У ході дискусії учасники АТО висловили думку, що на даний час немає потреби утворювати громадську раду, так як триває процес створення районної громадської організації учасників АТО. Після консультацій активісти нададуть до Громадської ради при райдержадміністрації пропозиції щодо включення своїх представників до Громради.

Вирішили:  інформацію виступаючої взяти до відома. У разі надходження пропозицій на включення до складу Громадської ради при райдержадміністрації учасників АТО, розглянути питання на наступному засіданні.

 
Заступник голови
Громадської ради
при райдержадміністрації                                                                             Г.М.Мацак

Секретар                                                                                                        Н.В.Ярошевська

Наверх ↑