ПРОТОКОЛ № 2 засідання Громадської ради при Глобинській райдержадміністрації

Версія для друкуВерсія для друку

ПРОТОКОЛ  № 2
засідання Громадської ради
при Глобинській райдержадміністрації

 

02 квітня 2015 року

10.00

Зал засідань райдержадміністрації

Присутні:  А.М.Бабенко, Т.П.Бабко, С.І.Бейгул,  Г.А.Бугаєць, Н.М.Карасьова, Л.Б.Качмар, О.А.Клімов, Н.В.Коваленко, В.В.Кравченко,   Г.М.Мацак, С.О.Мороз, І.К.Мошляк, С.В.Прикипєлова,  В.О.Стьожка, В.Д.Хохідра
Беруть участь:  голова райдержадміністрації В.О.Вакуленко, начальник фінансового управління райдержадміністрації С.Г.Замогильна, завідувач сектору економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Л.І.Пархоменко, секретар Громадської ради Н.В.Ярошевська

Порядок денний:

1. Організаційні питання: про виведення та введення членів Громадської ради при райдержадміністрації.

Слухали:  секретаря Громадської ради при райдержадміністрації Н.В.Ярошевську.

  Н.В.Ярошевська повідомила, що до секретаріату Громадської ради надійшли заяви від ГО «Глобинське Народне Віче» - про виведення зі складу Громради В.О.Вакуленка (у зв’язку з призначенням на посаду голови РДА) та введення до складу члена ГО Н.М.Карасьову; від ГО «Підприємець Глобинщини» - про введення до складу Громради співголови ГО Н.В.Коваленко; від Ради сільськогосподарських товаровиробників району – про введення до складу Громради  голови ГО Г.А.Бугайця.

Вирішили: погодити заяви громадських організацій та ввести до складу Громадської ради при райдержадміністрації Н.М.Карасьову, Н.В.Коваленко, Г.А.Бугайця.

2.   Про впровадження на території району Закону України від 05.02.2015 «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

Слухали:   голову райдержадміністрації В.О.Вакуленка.

В.О.Вакуленко повідомив присутніх про те, що, з огляду на славетну історію Глобинського району, його визначну роль  у промисловому та аграрному потенціалі Полтавщини, органами виконавчої влади та місцевого самоврядування Глобинського району ведеться потужна робота по збереженню Глобинщини як самостійної адміністративно-територіальної одиниці. Ведуться перемовини з представниками влади сусіднього Семенівського району стосовно приєднання до Глобинщини. Відповідні подання направлено до обласних владних структур та столиці.

Вирішили:  підтримати ініціативу голови райдержадміністрації В.О.Вакуленка щодо збереження Глобинського району як адміністративно-територіальної одиниці у складі Полтавської області.

3.  Про підсумки соціально-економічного розвитку Глобинського району у 2014 році.

Слухали:  завідувача сектору економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Л.І.Пархоменко (інформація додається).

Вирішили:  інформацію виступаючої взяти до відома.

4.  Публічне представлення звіту про виконання районного бюджету за 2014 рік.

Слухали:   начальника фінансового управління райдержадміністрації С.Г.Замогильну (інформація додається).

Вирішили:  інформацію виступаючої взяти до відома.

5.  Про делегування членів Громадської ради при райдержадміністрації до складу районної призовної комісії.

Слухали: секретаря Громадської ради при райдержадміністрації Н.В.Ярошевську.

Н.В.Ярошевська повідомила, що до райдержадміністрації надійшов лист від голови Громадської ради при Полтавській облдержадміністрації В.С.Голуба, в якому наголошується на виконанні ст.16 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» щодо включення до складу районної призовної комісії представників громадськості, зокрема, членів Громадської ради при райдержадміністрації.  Тому на засіданні треба прийняти відповідне рішення та делегувати до районної призовної комісії представників Громради.

Члени ради Т.П.Бабко і А.М.Бабенко виявили бажання увійти до складу районної призовної комісії.

Вирішили:  делегувати членів Громадської ради Т.П.Бабко та А.М.Бабенка до складу районної призовної комісії. Секретарю Н.В.Ярошевській підготувати лист до райдержадміністрації з проханням ввести до складу районної призовної комісії членів Громадської ради Т.П.Бабко та А.М.Бабенка.

6.  Про план роботи Громадської ради при райдержадміністрації

Слухали:  Хохідру В.Д.,  голову Громадської ради, А.М.Бабенка, В.В.Кравченка, Г.М.Мацак, Н.В.Коваленко -  членів ради, секретаря Громадської ради при райдержадміністрації Н.В.Ярошевську.

   
Вирішили:  запланувати для розгляду протягом року питання стосовно: дозвілля молоді, стану доріг, призначення житлових субсидій, охорони громадського порядку, соціального захисту воїнів АТО, медичного обслуговування, стану музейної справи.

7.  Призначення дати наступного засідання Громадської ради.

Слухали:  Хохідру В.Д., голову Громадської ради

В.Д.Хохідра запропонував наступне засідання Громадської ради провести  наприкінці травня поточного року (про конкретну дату буде повідомлено додатково), внісши до порядку денного питання соціального захисту воїнів АТО у Глобинському районі. Запросити до участі в засіданні голову райдержадміністрації, голову районної ради, волонтерів, голів територіальних громад, демобілізованих воїнів АТО, представників установ та організацій, причетних до реалізації даного питання.

Вирішили: погодити пропозицію голови Громадської ради стосовно дати проведення наступного засідання та його порядку денного.

Голова                                                                                                            В.Д.Хохідра

Секретар                                                                                                        Н.В.Ярошевська

Наверх ↑