ПРОТОКОЛ № 1 засідання Громадської ради при Глобинській райдержадміністрації від 28.02.2017

Версія для друкуВерсія для друку

28 лютого 2017 року

15.00

Зал засідань райдержадміністрації

Присутні:  А.М.Бабенко, Т.П.Бабко, С.І.Бейгул, Л.Б.Качмар,   Н.В.Коваленко, О.В.Логвин, С.О.Мороз, І.К.Мошляк, Л.В.Попова, С.В.Прикипєлова,  В.О.Стьожка, В.Д.Хохідра 

Порядок денний:

1. Інформація про результати установчих зборів.

Слухали:  Качмар Л.Б.,  голову установчих зборів

Л.Б.Качмар ознайомила присутніх з протоколом установчих зборів. 

Вирішили: інформацію про результати установчих зборів взяти до уваги.

2.  Обрання голови Громадської ради.

Слухали:   Бабко Т.П.

Т.П.Бабко запропонувала кандидатуру  В.Д.Хохідри, який очолював Громадську раду протягом минулої каденції. Пропозицій по інших кандидатурах не надходило. Тож  пропозиція обрати головою Громадської ради  В.Д.Хохідру була підтримана одноголосно.

Вирішили: обрати головою Громадської ради при Глобинській     райдержадміністрації  Хохідру Володимира Дмитровича.

3. Обрання заступника голови Громадської ради.

Слухали:  Хохідру В.Д., голову Громадської ради

В.Д.Хохідра запропонував кандидатуру Л.Б.Качмар. Пропозицій по інших кандидатурах не надходило. Тож  пропозиція обрати заступником голови Громадської ради Л.Б.Качмар була підтримана одноголосно.

Вирішили: обрати заступником голови Громадської ради при Глобинській     райдержадміністрації Качмар Любов Богданівну.

4. Обрання секретаря Громадської ради.

Слухали:  Хохідру В.Д., голову Громадської ради

Члени ради вирішили продовжити повноваження секретаря Громадської ради попередніх скликань  та проголосували за кандидатуру  начальника відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Н.В.Ярошевської одноголосно.

Вирішили: обрати секретарем Громадської ради при Глобинській           райдержадміністрації Ярошевську Ніну Віталіївну.

5. Затвердження Положення про Громадську раду.

Слухали:  Хохідру В.Д., голову Громадської ради

В.Д.Хохідра повідомив, що ініціативною групою був розроблений проект Положення про Громадську раду та погоджений, як того вимагає постанова № 996, з керівництвом Глобинської райдержадміністрації. Тепер членам Громадської ради проект треба розглянути та затвердити.
Н.В.Ярошевська озвучила проект Положення. Змін, зауважень та доповнень до нього не надійшло. Пропозиція про затвердження Положення про Громадську раду прийнята одноголосно.

Вирішили: затвердити Положення про Громадську раду при Глобинській     райдержадміністрації.

6. Затвердження Регламенту Громадської ради.

Слухали:  Хохідру В.Д.,  голову Громадської ради

В.Д.Хохідра повідомив, що  ініціативною групою одночасно з Положенням було розроблено проект Регламенту Громадської ради. Його не потрібно узгоджувати органом виконавчої влади. Норми Регламенту узгоджені з Положенням про Громадську раду.
Н.В.Ярошевська озвучила проект Регламенту. Змін, зауважень та доповнень до нього не надійшло. Пропозиція про затвердження Регламенту про Громадську раду прийнята одноголосно.

Вирішили: затвердити Регламент Громадської ради при Глобинській               райдержадміністрації

7. Про план роботи Громадської ради.

Слухали:  Хохідру В.Д., голову Громадської ради

В.Д.Хохідра зазначив, що функціонування Громадської ради неможливе без належного планування роботи. Найбільш доцільним та ефективним є використання річних планів роботи. Кожен член Громадської ради має подати свої пропозиції до плану роботи з обґрунтуванням необхідності включення того чи іншого заходу. План роботи доцільно ухвалити на одному з перших засідань Громадської ради на період до кінця року, а на наступний рік – у грудні поточного року.  В.Д.Хохідра запропонував за основу взяти План консультацій з громадськістю структурними підрозділами райдержадміністрації, підготовлений  відділом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації та затверджений виконуючим обов’язки голови райдержадміністрації 20.12.2016 року.  

Вирішили:  для розроблення плану роботи Громадської ради взяти за основу План консультацій з громадськістю структурними підрозділами райдержадміністрації, підготовлений відділом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю   апарату райдержадміністрації та затверджений виконуючим обов’язки голови райдержадміністрації 20.12.2016 року. Членам Громадської ради на наступне засідання Громадської ради внести пропозиції до плану роботи з обґрунтуванням необхідності включення того чи іншого заходу. 

8. Публічний звіт виконувача обов’язків голови Глобинської райдержадміністрації В.П.Молодчина  за підсумками роботи  у 2016 році.

Слухали: Молодчина В.П., виконувача обов’язків  голови  райдержадміністрації

В.П.Молодчин детально проаналізував соціально-економічний стан району протягом 2016 року, деталізував напрямки діяльності органів виконавчої влади задля стабільної роботи всіх галузей народногосподарського комплексу Глобинщини, зупинився на основних завданнях на 2017 рік (виступ додається).

Вирішили:  інформацію виступаючого взяти до уваги.

 

Голова                                                                                              В.Д.Хохідра

Секретар                                                                                          Н.В.Ярошевська
 

Наверх ↑