ПРОТОКОЛ № 1 засідання Громадської ради при Глобинській райдержадміністрації

Версія для друкуВерсія для друку

24 лютого 2015 року

15.00

Зал засідань райдержадміністрації

Присутні:  А.М.Бабенко, Т.П.Бабко, С.І.Бейгул, В.О.Вакуленко, Л.Б.Качмар, О.А.Клімов, В.В.Кравченко, О.В.Логвин, Г.М.Мацак, С.О.Мороз, І.К.Мошляк, С.В.Прикипєлова,  В.О.Стьожка, В.Д.Хохідра 

Порядок денний:

1. Інформація про результати установчих зборів.

Слухали:  Качмар Л.Б.,  голову установчих зборів

Л.Б.Качмар ознайомила присутніх з протоколом установчих зборів. 

Вирішили: інформацію про результати установчих зборів взяти до уваги.

2.  Обрання голови Громадської ради.

Слухали:  Мацак Г.М.

Г.М.Мацак запропонувала кандидатуру  В.Д.Хохідри. Пропозицій по інших кандидатурах не надходило. Тож  пропозиція обрати головою Громадської ради  В.Д.Хохідру була підтримана одноголосно.

Вирішили: обрати головою Громадської ради при Глобинській райдержадміністрації  Хохідру Володимира Дмитровича.

3. Обрання заступника голови Громадської ради.

Слухали:  Хохідру В.Д., голову Громадської ради

В.Д.Хохідра запропонував кандидатуру Г.М.Мацак. Пропозицій по інших кандидатурах не надходило. Тож  пропозиція обрати заступником голови Громадської ради Г.М.Мацак була підтримана одноголосно.

Вирішили: обрати заступником голови Громадської ради при Глобинській     райдержадміністрації Мацак Галину Миколаївну.

4. Обрання секретаря Громадської ради.

Слухали:  Хохідру В.Д., голову Громадської ради,  Бабко Т.П.

Члени ради вирішили продовжити повноваження секретаря Громадської ради попередніх скликань  та проголосували за кандидатуру  начальника відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Н.В.Ярошевської одноголосно.

Вирішили: обрати секретарем Громадської ради при Глобинській райдержадміністрації Ярошевську Ніну Віталіївну.

5. Затвердження Положення про Громадську раду.

Слухали:  Хохідру В.Д., голову Громадської ради

В.Д.Хохідра повідомив, що ініціативною групою був розроблений проект Положення про Громадську раду та погоджений, як того вимагає постанова № 996, з керівництвом Глобинської райдержадміністрації. Тепер членам Громадської ради проект треба розглянути та затвердити.
Н.В.Ярошевська озвучила проект Положення. Змін, зауважень та доповнень до нього не надійшло. Пропозиція про затвердження Положення про Громадську раду прийнята одноголосно.

Вирішили: затвердити Положення про Громадську раду при Глобинській райдержадміністрації.

6. Затвердження Регламенту Громадської ради.

Слухали:  Хохідру В.Д.,  голову Громадської ради

В.Д.Хохідра повідомив, що  ініціативною групою одночасно з Положенням було розроблено проект Регламенту Громадської ради. Його не потрібно узгоджувати органом виконавчої влади. Норми Регламенту узгоджені з Положенням про Громадську раду.
Н.В.Ярошевська озвучила проект Регламенту. Змін, зауважень та доповнень до нього не надійшло. Пропозиція про затвердження Регламенту про Громадську раду прийнята одноголосно.

Вирішили: затвердити Регламент Громадської ради при Глобинській райдержадміністрації

7. Про план роботи Громадської ради.

Слухали:  Хохідру В.Д., голову Громадської ради,  Кравченка В.В., Бабенка А.М., Бабко Т.П.
В.Д.Хохідра зазначив, що функціонування Громадської ради неможливе без належного планування роботи. Найбільш доцільним та ефективним є використання річних планів роботи. Кожен член Громадської ради має подати свої пропозиції до плану роботи з обґрунтуванням необхідності включення того чи іншого заходу. План роботи доцільно ухвалити на одному з перших засідань Громадської ради на період до кінця року, а на наступний рік – у грудні поточного року.  В.Д.Хохідра запропонував за основу взяти План консультацій з громадськістю структурними підрозділами райдержадміністрації, підготовлений  відділом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації та затверджений виконуючим обов’язки голови райдержадміністрації 15.12.2014 року.  В.В.Кравченко запропонував  включити до плану роботи питання  реформи медичної галузі, Т.П.Бабко - стану доріг, А.М.Бабенко – волонтерської допомоги воїнам АТО.

Вирішили:  для розроблення плану роботи Громадської ради взяти за основу План консультацій з громадськістю структурними підрозділами райдержадміністрації, підготовлений відділом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю   апарату райдержадміністрації та затверджений виконуючим обов’язки голови райдержадміністрації 15.12.2014 року. Членам Громадської ради на наступне засідання Громадської ради внести пропозиції до плану роботи з обґрунтуванням необхідності включення того чи іншого заходу. Підтримати пропозиції Кравченка В.В., Бабко Т.П., Бабенка А.М.

8. Призначення дати наступного засідання Громадської ради.

Слухали:  Хохідру В.Д., голову Громадської ради

В.Д.Хохідра запропонував наступне засідання Громадської ради провести у березні поточного року (про конкретну дату буде повідомлено додатково), внісши до порядку денного наступні питання: «Про підсумки соціально-економічного розвитку Глобинського району у 2014 році», «Про стан  виконання районного бюджету за 2014 рік», «Про   стан реформування медичної галузі району».

Вирішили: погодити пропозицію голови Громадської ради стосовно дати проведення наступного засідання та його порядку денного.

Голова                                                                                                            В.Д.Хохідра

Секретар                                                                                                        Н.В.Ярошевська

Наверх ↑