Програма організаційного забезпечення ведення реєстру виборців Глобинського району на 2016 - 2018 роки

1.Загальні положення
 Програма організаційного забезпечення ведення реєстру виборців у Глобинському районі на 2016-2018 роки надасть додаткові можливості щодо реалізації громадянами конституційного права – права голосу, передбаченого статтею 70 Конституції України та Законом України «Про Державний реєстр виборців».
Для функціонування даних положень необхідні матеріально-технічні та фінансові ресурси, які на даному етапі наявні не в повному обсязі і з метою реалізації виборцями своїх прав, а також для нормального функціонування відділу ведення Державного реєстру виборців назріла необхідність  у прийнятті даної Програми.
Умовою виконання даної Програми є дотримання вимог постанови Центральної виборчої комісії від 20 грудня 2007 року № 572 «Про вимоги до приміщень відділів ведення Державного реєстру виборців та про норми забезпечення засобами зв’язку, обладнанням, інвентарем, оргтехнікою» відділом ведення Державного реєстру виборців, а також Закон України «Про Державний реєстр виборців”.

2.Підстава для розроблення Програми
 Програма організаційного забезпечення ведення реєстру виборців у Глобинському районі на 2016-2018 роки розроблена відповідно до статті 70 Конституції України, Закону України «Про Державний реєстр виборців», постанови Центральної виборчої комісії від 20.12.2007 № 572 «Про вимоги до приміщень відділів ведення Державного реєстру виборців та про норми забезпечення засобами зв’язку, обладнанням, інвентарем, оргтехнікою» та інших нормативно-правових актів.

3.Мета Програми
 Мета Програми – створення належних умов для забезпечення організаційного ведення реєстру виборців у відповідності до вимог Закону України «Про Державний реєстр виборців», постанови Центральної виборчої комісії від 20.12.2007 №572 та інших нормативно-правових актів.

4.Завдання програми
      Забезпечення на належному рівні:
- ведення персоніфікованого обліку виборців;
- складання списків виборців для виборів Президента України, народних депутатів України, депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів, для всеукраїнських та місцевих референдумів.
      Здійснення завдань програми має відбуватися на засадах:
- законності і пріоритету прав людини;
- носити загальний характер;
- повноти і цілісності відомостей Реєстру виборців;
- достовірності відомостей Реєстру виборців;
- однократності включення виборця до Реєстру;
- постійності Реєстру виборців;
- публічного характеру Реєстру виборців;
- поновлюваності відомостей Реєстру виборців;
- захищеності Реєстру виборців.

5.Очікувані результати
       Виконання Програми забезпечить:
- гарантії захисту та безпеки персональних даних виборців.
- покращення матеріально-технічного стану при організації ведення реєстру виборців.
- належний облік вибоців.
- своєчасне повідомлення громадян з надсиланням кожному вибоцю іменного півідомлення на його виборчу адресу.
- виконання в повному обсязі вимог Закону України «Про Державний реєстр виборців» та постанови Центральної виборчої комісії від 20.12.2007 № 572 «Про вимоги до приміщень відділів ведення Державного реєстру виборців та про норми забезпечення засобами зв’язку, обладнанням, інвентарем, оргтехнікою».

6.Координація роботи і контроль за виконанням Програми

Координацію робіт та безпосереднє виконання Програми здійснює відділ ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації.

ДолученняРозмір
dodatok_1.pdf152.84 КБ