Про стан виконання структурними підрозділами райдержадміністрації, територіальними підрозділами центральних органів виконавчої влади завдань у І півріччі 2014 року

Про стан  виконання структурними підрозділами райдержадміністрації, територіальними підрозділами центральних органів виконавчої влади завдань, визначених Законами України, постановами Верховної Ради України, актами та доручення Президента України та Кабінету Міністрів України, власними рішеннями у І півріччі 2014 року

Упродовж  першого півріччя 2014 року робота апарату, структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних  підрозділів центральних органів виконавчої влади була спрямована на виконання законів    України, актів і доручень Президента України, Кабінету Міністрів України,  інших документів органів влади вищого рівня, а також власних рішень райдержадміністрації. З цією метою щоденно здійснювалися моніторинг і контроль та вживалися заходи для забезпечення своєчасного виконання зазначених  документів.
Усього за цей період  опрацьовано 1215  документів, що на 167 документів менше, ніж протягом аналогічного періоду минулого року. За  звітний період  від  органів влади вищого рівня надійшов 791 документ  (2013 - 248)
Узято  на  контроль  118  документів, що становить 15%, у 2013 - 174 документи.
Усього протягом звітного  періоду  підлягало   виконанню    535 документів органів влади вищого рівня та депутатських  звернень, що  на  121  документ менше, ніж   протягом І півріччя 2013  року.  Всі  документи  відпрацьовано та поінформовано про їх виконання у визначені терміни.
Протягом  першого півріччя  2014  року також  здійснювалися моніторинг та контроль за виконанням 132 розпоряджень голови облдержадміністрації, 68 доручень  голови облдержадміністрації, даних  за результатами  нарад та засідань колегії  облдержадміністрації, 103  розпоряджень голови райдержадміністрації та 65 доручень, даних на нарадах у голови райдержадміністрації та засіданнях колегії   райдержадміністрації.
             Протягом 1 півріччя 2014 року  видані 268  розпоряджень  голови райдержадміністрації, що на 104 документи більше, ніж минулого року. Із цієї кількості 28  розпоряджень  взяті на контроль.  На виконання  документів  органів влади вищого рівня видані 20  розпоряджень голови райдержадміністрації.
              У районному управлінні юстиції протягом звітного періоду зареєстровані 4 розпорядження  голови райдержадміністрації.
               Головою райдержадміністрації за результатами 12  нарад були дані 37  доручень, за результатами 6 засідань колегії райдержадміністрації головою були дані відповідальним виконавцям  28 доручень та видані 2 розпорядження.
              Станом на 01.07.2014 року термін виконання закінчився у 54 доручень голови райдержадміністрації.
      З цієї кількості доручень повністю виконані 47  доручень,  що становить  (86,5%): частково виконані 3 доручення,  знаходяться у стадії виконання 3 доручення та неможливо виконати  через суб’єктивні причини 1 доручення.
. -   щодо  дотримання  графіків проходження  медичних профілактичних оглядів  працівниками підприємств,  установ та організацій району.    Адміністрацією  Глобинською  ЦРЛ проводився моніторинг проходження  медичних профілактичних оглядів працівниками агропромислового комплексу  району, зайнятих  на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці.
    Станом на 25.06.2014 керівники сільськогосподарських підприємств  та фермерських господарств району оглянуті  на 77,5%, працюючі із отрутохімікатами  на 89,2%, механізатори  на 86,9%, тваринники – на 66,9 ;
- щодо організації  роботи по упорядкуванню зон санітарної охорони джерел питного водопостачання. У районі нараховується 60  артезіанських свердловин  питного постачання. Балансоутримувачами свердловин забезпечене належне дотримання санітарно-захисних зон на 34 об’єктах. Потребує облаштування 26 водозаборів,  на що  необхідні кошти  у сумі 439 тис. грн. Дані  роботи планується провести у поточному році.
        - доручення щодо заготівлі донорської крові. Згідно розпорядження голови облдержадміністрації від 20.12.2013 №559  району доведений план по заготівлі крові в обсязі 491 літра. Протягом трьох місяців поточного року заготовлено лише 56л 30мл крові, що становить 11,4% від річного плану. Заготівля крові проводиться за рахунок донорів родичів 7,2% та 4,2% за рахунок  працівників колективів та установ району.
           Перебуває у стадії виконання доручення щодо приведення до належного санітарного стану місць масового відпочинку людей  біля орендованих  водойм.
Результати  виконання даного доручення будуть підведені  після закінчення купального сезону.
Доручення щодо вжиття заходів з недопущення торгівлі рибою за межами території ПП “Торгово-ринковий комплекс  Градизький”  також перебуває у стадії виконання.
      Доручення щодо придбання препаратів для лікування тяжких форм  анемії орієнтовною  вартістю  1,2 тис. грн.. не можливо виконати через недостатнє фінансування.