Про стан виконання структурними підрозділами райдержадміністрації, територіальними підрозділами центральних органів виконавчої влади завдань у І півріччі 2017 року

Про стан виконання структурними підрозділами райдержадміністрації, територіальними підрозділами центральних органів виконавчої влади завдань, визначених законами України, постановами Верховної Ради України, актами і дорученнями Президента України та Кабінету Міністрів України, власними рішеннями у І півріччі 2017 року

Протягом І півріччя 2017 року до Глобинської районної державної адміністрації надійшло 1568 документів, що на 233 документи більше, ніж протягом аналогічного періоду минулого періоду.Від органів влади вищого рівня надійшло 718 документів, що більше у порівнянні з 2016 роком на 432 документи. Взяті на контроль 588 документів, що становлять 36% від загальної кількості ( у 2016 – 478 документів).

Протягом звітного періоду до райдержадміністрації надійшло 8 депутатських звернень депутатів різних рівнів: 2 звернення народних депутатів України, 6 звернень депутатів Пустовійтівської сільської ради.

За І півріччя поточного року зареєстровано 11 запитів на публічну інформацію. Відповіді про результати вирішення питань, що порушувалися у зверненнях та запитах надсилались у терміни, визначені чинним законодавством.

Крім того, протягом звітного періоду здійснювався контроль за виконанням 90 розпоряджень голови облдержадміністрації, 85 дорученнями, даними головою на нарадах та розширених засіданнях колегії облдержадміністрації, а також за 25 розпорядженнями голови райдержадміністрації та 42 дорученнями голови райдержадміністрації, даними за результатами нарад та засідань колегії райдержадміністрації.

Усього протягом першого півріччя 2017 року необхідно було виконати 640 документів, що на 67 документів більше у порівнянні із аналогічним періодом минулого руку.

Протягом шести місяців 2017 року керівниками району проведені 12 нарад, за результатами яких були дані 26 доручень та 6 засідань колегії райдержадміністрації, відповідальним виконавцям дані 30 доручень та видані 4 розпорядження голови райдержадміністрації.

Із контрольних завдань, визначених 42 дорученнями, які необхідно було виконати у І півріччі 2017 року (включаючи доручення минулих років і ті, в яких закінчився термін виконання),  34 виконані повністю , що становить 81%, 2 доручення виконані частково та потребують додаткового контролю, 2 дорученням перенесено термін виконання.

Протягом І півріччя 2017 року головою райдержадміністрації видано 286 розпорядження з основної діяльності, що на 48 документів більше, ніж протягом І півріччя. 2016 року

Із загальної кількості виданих розпоряджень голови райдержадміністрації найбільше розпоряджень, що стосуються земельних питань – 126 (45 %), з соціальних питань – 36 (12%), з питань фінансів та виділення коштів – 26 (8%), з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту, оборонної, мобілізаційної та взаємодії з правоохоронними органами – 33 ( 11%), з питань житлово-комунального господарства – 3 (1 %), з інших питань – 67 (23%)