Представники громадськості долучаються до вирішення актуальних проблем району

2 квітня відбулося чергове засідання Громадської ради при райдержадміністрації, на якому представники громадськості ознайомилися з підсумками соціально-економічного розвитку Глобинського району у 2014 році та виконання районного бюджету за 2014 рік. Крім того, члени Громради познайомилися з новопризначеним головою райдержадміністрації Василем Вакуленком та заслухали його інформацію щодо планів роботи райдержадміністрації та її очільника. Серед найближчих перспектив, за словами голови райдержадміністрації, це наполеглива робота по збереженню Глобинщини як адміністративно-територіальної одиниці (відповідно до Закону України від 05.02.2015 «Про добровільне об’єднання територіальних громад» Глобинський район повинен увійти до складу Кременчуцького). Цей напрямок є пріоритетним для місцевих органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та громадськості, - наголосив Василь Олександрович.
Цього дня склад Громадської ради дещо змінився і поповнився новими членами: громадську організацію «Глобинське Народне Віче» тепер представлятиме Наталія Карасьова, а до членів додалися співголова громадської організації «Підприємець Глобинщини» Ніна Коваленко та голова Ради сільськогосподарських товаровиробників району Григорій Бугаєць.
Члени Громадської ради також делегували кандидатури Тетяни Бабко та Анатолія Бабенка до складу районної призовної комісії, як того вимагає ст..16 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», обговорили дату і питання порядку денного чергового засідання. За попередньою домовленістю, у травні члени Громадської ради обговорять питання соціального захисту учасників АТО, залучивши до роботи голів територіальних громад, працівників причетних районних установ та самих бійців.

Провів засідання Благочинний Глобинського району митрофорний протоієрей отець Володимир.