ПОВІДОМЛЕННЯ ініціативної групи з підготовки установчих зборів Громадської ради при районній державній адміністрації

Установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Глобинській районній державній адміністрації відбудуться 17 лютого 2017 року в залі засідань райдержадміністрації. Початок зборів о 14.00.
Громадська рада при районній державній адміністрації як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.
Склад Громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі Громадської ради та були внесені інститутами громадянського суспільства. Кількісний склад Громадської ради буде визначено установчими зборами на строк у два роки.
До складу Громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств та установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – інститути громадянського суспільства). До складу Громадської ради може бути обрано не більш ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства. Членство в Громадській раді є індивідуальним.
Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.
Документи приймаються ініціативною групою до 09 лютого 2017 року включно (крім вихідних та святкових днів) за адресою: м.Глобине, вул. Центральна, 281, районна державна адміністрація, відділ інформаційної політики та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації, з 08.00 до 17.00 (обідня перерва з 12.00 до 13.00).
Телефон для довідок:  24-2-85.