План спільних дій, направлених на забезпечення виконання дій по посиленню роз’яснювальної роботи по «Попередженню отруєння бджіл внаслідок застосування пестицидів в Глобинському районі»

1. Провести нараду з  керівниками  господарств, фермерських господарств, приватних землевласників, та пасічників району із залученням ЗМІ  (редакція газети «Зоря Придніпров'я»)  на тему: «Попередження отруєння бджіл під час застосування пестицидів». Залучити представників РДА, органи місцевого самоврядування.  Роздача інформаційного матеріалу.  Період:  18.02-20.02.2020 року.
2. Подати матеріали статті для друку в газеті «Зоря Придніпров'я» по недопущенню отруєння бджіл при внесенні ЗЗР. Термін виконання: до 12.02.2020 року
3. Направити телефонограму керівникам господарств, органиам місцевого самоврядування району (повідомлення про дату, час  проведення наради щодо нежопущення отруєння бджіл); залучити до проведення наради пасічників. Темін виконання:  до 14.02. 2020 року.
4. Проводити роз’яснювальну роботу по недопущенню отруєння бджіл під час навчань для працівників, робота яких пов'язана з пестицидами та агрохімікатами. Роздача інформаційного матеріалу, надання консультацій.   Період: протягом року.