ПЛАН РОБОТИ Громадської ради при райдержадміністрації на 2016 рік

Теми консультацій

I  КВАРТАЛ

1.

Про підсумки соціально-економічного розвитку Глобинського району у 2015 році. Публічне представлення звіту про виконання районного бюджету за 2015 рік.

II  КВАРТАЛ

2.

Про соціальну і трудову адаптацію учасників антитерористичної операції.

3.

Про роботу закладів культури району.

4.

Про благоустрій та озеленення територій населених пунктів району.

III  КВАРТАЛ

5.

Про стан призначення населенню субсидій для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

6.

Про підсумки оздоровлення дітей та підлітків влітку 2016 року. Про підготовку закладів освіти до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 навчального року.

IV  КВАРТАЛ

7.

Про виконання у 2016 році районної Програми «Покращення надання медичних послуг населенню Глобинського району на 2012 -2017 роки».

8.

Про  забезпечення  технічними та іншими засобами  реабілітації  інвалідів, дітей-інвалідів  та  інших окремих  категорій  населення.

9.

Про проект програми економічного  і соціального розвитку району  на 2017 рік.