Обладнувати опорні пункти, здійснювати ізоляцію району збройного конфлікту, під час раптового нападу незаконних озброєних формувань - вчили сьогодні резервістів у Лохвицькому районі.

Версія для друкуВерсія для друку

Сьогодні 14 червня 2018 року триває 4-й день навчальних зборів з практичним призовом стрілецької роти територіальної оборони Полтавської бригади територіальної оборони.

Проводячи планове навчання з територіальної оборони керівництво Полтавського обласного військового комісаріату ставить собі за мету за рік підготувати декілька відповідних підрозділів. Сумісно з органами влади, адже саме голови районних державних адміністрацій очолюють райони територіальної оборони і відповідають за її організацію у випадку необхідності, А на даний час йде робота , щодо приймання конкретних кроків, щодо матеріального забезпечення розміщення та діяльності відповідних підрозділів територіальної оборони. Навчання у Лохвицькому районі продемонстрували повне взаєморозуміння між військовими і владою, в тому що вони виконують одні завдання.

Сьогодні призваний на збори особовий склад проходив бойове злагодження у складі взводу. Під час  занять відпрацьовувалися питання переходу взводу до оборони в умовах безпосереднього зіткнення з противником.

Вивчалося питання інженерного обладнання опорного пункту, дії взводу у складі роти, під час виконання заходів територіальної оборони у визначених районах; участь у ізоляції району збройного конфлікту в межах адміністративно-територіальних одиниць. Проводилася навчання, щодо дій особового складу під час відбиття вторгнення чи нападу підрозділів збройних сил інших держав на територію України; участь у блокуванні та ліквідації підрозділів незаконно утворених озброєних формувань, участь у ізоляції (блокуванні) районів (об'єктів) дій терористичних груп та у їх ліквідації.

Досвідченні інструктора вміло передавали свої набуті у бойових діях навички особовому складу стрілецької роти.

Керівництво військового комісаріату прогнозує, що після проведення навчальних зборів більше третини особового складу виявить бажання укласти письмові контракти на проходження військових служби у військовому резерві, адже це надасть можливість приймати участь у подібних зборах але вже з більш суттєвим фінансовим забезпеченням та соціальними гарантіями.

Про 5-тий, останній день навчальних зборів прес-служба Полтавського обласного військового комісаріату проінформує додатково.

 

Прес-служба Полтавського обласного військового комісаріату

підполковник Едуард Бородай

Наверх ↑