Інформація для потерпілих на виробництві та членів їх сімей, що отримують страхові виплати за рахунок Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань які приїхали для тимчасового перебування в Глобинський р-н

Інформація для потерпілих на виробництві та членів їх сімей, що отримують страхові виплати за рахунок Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань які приїхали для тимчасового перебування в м. Глобине та Глобинський район з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської областей.

Для вирішення питань одержання страхових виплат Вам необхідно звернутися до відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.
Основні документи, які необхідно мати при собі:
-        паспорт;
-        довідка про присвоєння ідентифікаційного коду;
-   висновок Медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) та індивідуальної програми реабілітації (ІПР) (за наявності).
За детальною інформацією звертатись за адресою:  м. Глобине, вул. Карла Маркса, 218, або за тел.  (0265) 2-70-30