Графік виїзного особистого прийому громадян

ГРАФІК
ВИЇЗНОГО ОСОБИСТОГО ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
посадовими особами Кременчуцької об’єднаної державної податкової інспекції
Головного управління Міндоходів у Полтавській області

В приймальні  громадян за адресою
м. Комсомольськ, вул. Миру, б. 24, кім. 420

Лазько Анатолій Миколайович – заступник начальника Кременчуцької об'єднаної державної податкової інспекції  Головного управління Міндоходів у Полтавській області – перший понеділок місяця з 14 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.
Шуба Алла Володимирівна - заступник начальника Кременчуцької об'єднаної державної податкової інспекції  Головного управління Міндоходів у Полтавській області – перший четвер місяця з 14 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.

В  приймальні  громадян за адресою
м. Глобине, вул. 1-го травня, б. 11, кім. 1

Лазько Анатолій Миколайович – заступник начальника Кременчуцької об'єднаної державної податкової інспекції  Головного управління Міндоходів у Полтавській області – другий понеділок місяця з 14 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.

В приймальні громадян за адресою
м. Кобеляки вул. Касьяна, 2 кім. 2

Лєднік Олег Вікторович – перший заступник начальника Кременчуцької об'єднаної державної податкової інспекції  Головного управління Міндоходів у Полтавській області – перший вівторок місяця з 14.00 год. 00 хв. до 18 год.00 хв.
Година Ірина Іванівна - заступник начальника Кременчуцької об'єднаної державної податкової інспекції  Головного управління Міндоходів у Полтавській області – перша середа місяця з 14.00 год. 00 хв. до 18.00 год. 00 хв.

В приймальні громадян за адресою
смт. Козельщина вул. Леніна, 11-а, кім. 1