Графік особистого прийому громадян посадовими особами Кременчуцької об’єднаної державної податкової інспекції

Графік особистого прийому громадян керівництвом

Кременчуцької об'єднаної державної податкової інспекції

Головного управління Державної фіскальної служби у Полтавській області

Година Ірина Іванівна - в.о.начальника Кременчуцької об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Полтавській області - кожний понеділок з 14 год 00 хв. до 18 год. 00 хв.

Савченко Станіслав Миколайович – перший заступник начальника Кременчуцької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Полтавській області – кожний четвер місяця з 09 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.

Дубинка Олег Миколайович - заступник начальника – начальник Глобинського відділення Кременчуцької ОДПІ Головного управління ДФС у Полтавській області  – кожен вівторок місяця з 14 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.
Павленко Іван Олексійович – заступник начальника – начальник Комсомольського відділення Кременчуцької ОДПІ Головного управління ДФС у Полтавській області – кожна середа місяця з 9 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.
Вітер Тетяна Іванівна - заступник начальника - начальник Козельщинського відділення Кременчуцької ОДПІ Головного управління ДФС у Полтавській області – кожний  вівторок місяця з 09 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.

Попередній запис на особистий прийом в головному офісі Кременчуцької ОДПІ здійснюється за 5 робочих  днів до календарної дати прийому за адресою м. Кременчук, вул. Троїцька, б.76, секція №7 або за телефоном (0536) 74-07-20.

Графік особистого прийому громадян
посадовими особами структурних підрозділів
Кременчуцької об'єднаної державної податкової інспекції
Головного управління Державної фіскальної служби у Полтавській області

Оперативне  управління Кременчуцької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Полтавській області –  кожна середа місяця з 14 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.
Слідчий відділ фінансових розслідувань Кременчуцької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Полтавській області – кожна середа місяця з 14 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.
Управління податків і зборів з юридичних осіб – кожний вівторок місяця з 9 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.
Управління  податків і зборів з фізичних осіб  – кожний понеділок місяця з 14 год.00 хв. до 18 год. 00 хв.
Юридичний сектор – кожний четвер місяця з 09 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.
Сектор по роботі з персоналом  – кожна п’ятниця місяця з 14 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв.
Відділ обслуговування платників - кожна середа місяця з 14 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.
Відділ моніторингу доходів та обліково-звітних систем  – кожна п’ятниця місяця з 9 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.
Сектор організації роботи  – кожний четвер місяця з 9 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.
Сектор фінансування, бухгалтерського обліку та звітності — кожна середа місяця 14 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.
Відділ матеріального забезпечення та розвитку інфраструктури — кожний четвер місяця з 9 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.
Сектор контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів - кожна п’ятниця місяця з 14 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв.
Відділ погашення боргу- кожна п’ятниця місяця з 14 год. 00 хв. до 17 год.00 хв.
Попередній запис на особистий прийом в головному офісі Кременчуцької ОДПІ здійснюється за 5 робочих  днів до календарної дати прийому за адресою м. Кременчук, вул. Троїцька, б.76, секція №7 або за телефоном (0536) 74-07-20.