Довідка щодо фактів виявлення порушень фінансової дисципліни, скоєних особами, уповноваженими на виконання функцій держави в Глобинському районі протягом 2013 року

ДОВІДКА
щодо фактів виявлення порушень фінансової дисципліни, скоєних особами, уповноваженими на виконання функцій держави в Глобинському районі  протягом  2013 року

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 26.12.2012 №612 «Про  план заходів щодо попередження корупції на 2013 рік»,   Глобинською районною державною адміністрацією проведено відповідну роботу.
За інформацією Кременчуцької об’єднаної державної фінансової інспекції протягом 2013 року в Глобинському районі не виявлено фактів  причетності державних службовців органів виконавчої влади  та посадових осіб місцевого самоврядування району  до  порушень  фінансової дисципліни.
Протягом  звітного періоду державні службовці до адміністративної відповідальності за порушення фінансово-бюджетної дисципліни не притягувались.
Питання щодо профілактики порушень фінансово-бюджетної дисципліни в райдержадміністрації постійно  тримаються на контролі. Так на колегії райдержадміністрації заслухані питання:
- 25.02.2013 «Про стан фінансово-бюджетної дисципліни в Глобинському районі за 2012 рік»;
- 23.12.2013  «Про стан дотримання фінансово-бюджетної дисципліни у Глобинському районі в 2013 році», доповідала Корнілова В.В. головний державний фінансовий інспектор Кременчуцької об’єднаної держфінінспекції.
На нараді у голови райдержадміністрації 25.11.2013 заслухане питання «Про зміцнення фінансово-бюджетної дисципліни та посилення контролю за використанням державного майна і фінансових ресурсів»
За результатами розгляду питань прийняте розпорядження голови райдержадміністрації та дано ряд доручень, виконання яких перебуває на постійному контролі.