Довідка щодо фактів виявлення порушень фінансової дисципліни, скоєних особами, уповноваженими на виконання функцій держави в Глобинському районі протягом І півріччя 2014 року

ДОВІДКА

в Глобинському районі  протягом  І півріччя 2014 року

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 27.12.2013 №572 «Про план заходів щодо попередження корупції на 2014 рік»,   Глобинською районною державною адміністрацією проведено відповідну роботу.
За інформацією Кременчуцької об’єднаної державної фінансової інспекції протягом І півріччя 2014 року в Глобинському районі не виявлено фактів  причетності державних службовців органів виконавчої влади  та посадових осіб місцевого самоврядування району  до  порушень  фінансової дисципліни.
Протягом  звітного періоду державні службовці до адміністративної відповідальності за порушення фінансово-бюджетної дисципліни не притягувались.
Питання щодо профілактики порушень фінансово-бюджетної дисципліни в райдержадміністрації постійно  тримаються на контролі. Так на колегії райдержадміністрації заслухані питання:
- 24.02.2014 «Про стан фінансово-бюджетної дисципліни в Глобинському районі за 2013 рік на виконання відповідних Указу Президента України від 24.05.2013 №307/2013 та постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2013 №667»;
- 23.06.2014 «Про результати позапланової ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності відділу освіти, сім'ї та молоді Глобинської райдержадміністрації за період з 01.01.2011 по 31.12.2013».

На нараді у голови райдержадміністрації  16.05.2014 заслухане питання «Про зміцнення фінансово-бюджетної дисципліни та посилення контролю за використанням державного майна і фінансових ресурсів».
За результатами розгляду питань прийняте розпорядження голови райдержадміністрації та дано ряд доручень, виконання яких перебуває на постійному контролі.