Члени Громадської ради при райдержадміністрації взяли участь у семінарі для учасників АТО

Сьогодні, коли  Україна потерпає від бойових дій агресора,  відважні бійці та патріоти нашої держави захищають її територіальну цілісність та суверенітет в зоні проведення антитерористичної операції. Всі військовослужбовці, які повертаються, потребують підтримки для продовження повноцінного життя і, насамперед, у реалізації свого права на отримання соціальних послуг та пільг, які їм обіцяє держава.
Саме з цією метою 26 травня фахівці Глобинського районного центру зайнятості спільно з районною державною адміністрацією та членами Громадської ради при райдержадміністрації провели зустріч за принципом «Центр під одним дахом» з учасниками АТО. Серед учасників заходу: виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Володимир Молодчин,  заступник голови  районної ради Валерій Іванченко,  директор районного центру зайнятості Олександр Мороз, голова Громадської ради при райдержадміністрації В.Д.Хохідра, а також керівники установ та організацій, які займаються правовим та соціальним захистом демобілізованих учасників АТО.
Розпочав захід Олександр Мороз, який надав колишнім бійцям інформацію про умови реєстрації в центрі зайнятості, отриманні допомоги по безробіттю та можливості першочергового працевлаштування. Начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Шебедя розповіла про  можливості одержання державної соціальної допомоги та пільг, виплати компенсацій, порядку оформлення субсидій та можливості пільгового перевезення учасників АТО. Вичерпні відповіді, консультації та поради військовослужбовцям надали також директор районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Олена Швець, головний спеціаліст-юрисконсульт відділу Держгеокадастру у Глобинському районі  Петро Шутько, заступник районного військового комісара Михайло Осадчук.
Як виявилося у ході зустрічі, найбільш вразливими для бійців залишаються питання виділення земельних ділянок та пільгового перевезення.
Голова Громадської ради при райдержадміністрації Благочинний Глобинського району митрофорний протоієрей Володимир та члени Громадської ради подякували військовослужбовцям за їх безцінний внесок у захист нашої країни, за мужність та волю до перемоги та запропонували погодити єдиний механізм спільних дій та шляхи подальшої співпраці щодо вирішення проблем соціального захисту учасників бойових дій.