Авансові платежі

Версія для друкуВерсія для друку

Розрахунок  авансових платежів по податку на доходи фізичних осіб підприємців-загальників та строки їх сплати ідентичні нарахуванню та строкам сплати єдиного соціального внеску.

Відповідно до Податкового кодексу України авансові платежі з податку на доходи фізичних осіб розраховуються підприємцем самостійно, але не менше як 100 відсотків річної суми податку з оподатковуваного доходу за минулий рік. Сплачуються авансові платежі до бюджету по 25 відсотків щокварталу у терміни: до 15 березня, до 15 травня,    до 15 серпня і до 15 листопада.

Фізичні особи – підприємці, які протягом поточного звітного року перейшли зі спрощеної системи оподаткування на загальну зобов’язані нараховувати та сплачувати авансові платежі на підставі квартальної декларації, яка подається ними протягом 40 календарних днів після закінчення кварталу, в якому відбувся перехід.

Отже незабаром 15 травня – термін сплати ЄСВ та податку на доходи фізичних осіб – підприємців, які працюють на загальній системі оподаткування. Пам’ятайте про це і не забудьте своєчасно сплатити свої зобов’язання.

 

Наверх ↑