Аналітична інформація про виконання вимог антикорупційного законодавства Глобинською районною державною адміністрацією протягом 2013 року

Аналітична інформація
про виконання вимог антикорупційного законодавства
Глобинською районною державною адміністрацією
протягом  2013 року

Робота з профілактики та протидії корупційним проявам серед державних службовців органів виконавчої влади та посадових осіб органів місцевого самоврядування району протягом 2013 року була організована і проводилась відповідно до правових актів антикорупційного характеру.
Райдержадміністрація у взаємодії з органами місцевого самоврядування, правоохоронними та контролюючими органами здійснювала організаційні та практичні заходи, спрямовані на профілактику та зниження корупції з боку державних службовців, органів виконавчої влади та посадових осіб органів місцевого самоврядування району.
На колегіях райдержадміністрації  розглядалися питання:
- 28.01.2013 «Про підсумки роботи з організації профілактики корупційних проявів серед посадових осіб органів виконавчої влади та місцевого самоврядування протягом 2012 року»;
- 27.08.2013 «Про підсумки роботи з організації профілактики корупційних проявів серед посадових осіб органів виконавчої влади та місцевого самоврядування протягом І півріччя 2013 року».
На засідання колегії запрошувались керівники  структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій району, голови місцевих рад району, представники ЗМІ.
Підготовлено та проведено 12 нарад для державних службовців райдержадміністрації та посадових осіб органів місцевого самоврядування району з питань  профілактики корупційних проявів.
На нарадах обговорювались питання щодо запровадження контролю за ефективним та законним витрачанням бюджетних коштів, усуненням порушень по результатах ревізій, перевірок.
Постійно та систематично проводиться робота щодо профілактики корупційних проявів в управліннях райдержадміністрації, так, протягом 2013 року  на нарадах в управліннях райдержадміністрації дані питання розглядалися  24 рази.
Протягом 2013 року на засіданнях виконавчих комітетів, сесіях рад та службових нарадах питання профілактики корупційних проявів серед посадових осіб органів місцевого самоврядування розглядалися  134 рази.
У звітному періоді проведено 6 перевірок (внутрішній контроль) за цільовим використанням бюджетних коштів, дотриманням процедури державних закупівель, законодавства з фінансових питань у підвідомчих структурах та 7 перевірок структурних підрозділів райдержадміністрації  по організації та веденню  профілактичної  роботи. Порушень не виявлено.
Відповідно до річного Плану проведено 10 (3 –  комплексні, 7 – за окремими статтями) перевірок стану здійснення органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади.
Райдержадміністрацією спільно з фінансовим управлінням райдержадміністрації та спеціалістами управління Державної казначейської служби України  в Глобинському районі проведено 14 нарад із бухгалтерами місцевих рад району по питанню цільового використання коштів.
Протягом  звітного періоду до адміністративної відповідальності притягнуто 3 працівники органів місцевого самоврядування. 11 депутатів місцевих рад притягнуто до адміністративної відповідальності за неподання декларації про доходи за 2012 рік. На державних службовців райдержадміністрації протоколи про адміністративні правопорушення не складались.
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 04.09.2013 №706  «Питання запобігання та протидії корупції» проведено нараду з відповідальними за роботу по протидії корупційним проявам у структурних підрозділах райдержадміністрації. На нараді обговорені основні вимоги даної постанови та наголошено на необхідності внести зміни до посадових інструкцій та наказів про покладення обов’язків за організацію та проведення роботи з профілактики корупційних проявів серед державних службовців.
У районній інформаційній громадсько-політичній газеті «Зоря Придніпров’я» розміщено 6 публікацій антикорупційної тематики.
Проводиться подальша робота щодо наповнення рубрики «Запобігання проявам корупції»  на веб-сайті райдержадміністрації.