Аналітична інформація про виконання вимог антикорупційного законодавства Глобинською районною державною адміністрацією протягом І півріччя 2014 року

Аналітична інформація

про виконання вимог антикорупційного законодавства
Глобинською районною державною адміністрацією
протягом  І півріччя 2014 року

Робота з профілактики та протидії корупційним проявам серед державних службовців органів виконавчої влади та посадових осіб органів місцевого самоврядування району протягом І півріччя 2013 року була організована і проводилась відповідно до правових актів антикорупційного характеру.
Райдержадміністрація у взаємодії з органами місцевого самоврядування, правоохоронними та контролюючими органами здійснювала організаційні та практичні заходи, спрямовані на профілактику та зниження корупції з боку державних службовців, органів виконавчої влади та посадових осіб органів місцевого самоврядування району.
27.01.2014 на колегії райдержадміністрації  розглядалося питання «Про підсумки роботи з організації профілактики корупційних проявів серед посадових осіб органів виконавчої влади та місцевого самоврядування протягом 2013 року».
10.02.2014 на нараді у голови райдержадміністрації заслухане питання «Про організацію  роботи із запобігання  та протидії  корупції протягом  2013 року у фінансовому управлінні райдержадміністрації».
На засідання колегії та нараду у голови райдержадміністрації запрошувались керівники  структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій району, голови місцевих рад району, представники ЗМІ.
Підготовлено та проведено 8 нарад для державних службовців райдержадміністрації та посадових осіб органів місцевого самоврядування району з питань  профілактики корупційних проявів.
На нарадах обговорювались питання щодо запровадження контролю за ефективним та законним витрачанням бюджетних коштів, усуненням порушень по результатах ревізій, перевірок.
Постійно та систематично проводиться робота щодо профілактики корупційних проявів в управліннях райдержадміністрації, так, протягом І півріччя 2014 року  на нарадах в управліннях райдержадміністрації дані питання розглядалися  13 разів.
Протягом І півріччя 2014 року на засіданнях виконавчих комітетів, сесіях рад та службових нарадах питання профілактики корупційних проявів серед посадових осіб органів місцевого самоврядування розглядалися  72 рази.
У звітному періоді проведено 3 перевірки (внутрішній контроль) за цільовим використанням бюджетних коштів, дотриманням процедури державних закупівель, законодавства з фінансових питань у підвідомчих структурах та 5 перевірок структурних підрозділів райдержадміністрації  по організації та веденню  профілактичної  роботи. Порушень не виявлено.
Відповідно до річного Плану проведено 6 (1 –  комплексну, 5 – за окремими статтями) перевірок стану здійснення органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади.
Райдержадміністрацією спільно з фінансовим управлінням райдержадміністрації та спеціалістами управління Державної казначейської служби України  в Глобинському районі проведено 8 нарад із бухгалтерами місцевих рад району по питанню цільового використання коштів.
Протягом березня проводилась роз’яснювальна робота серед державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування про  заповнення  декларацій  про  майно,  доходи, витрати  і  зобов'язання  фінансового  характеру та оприлюднення відомостей, зазначених у деклараціях голів та секретарів місцевих рад у визначений законодавством термін. Також  на нарадах наголошувалось на необхідності проведення відповідної роботи із депутатами місцевих рад району.
Протягом  звітного періоду до адміністративної відповідальності притягнуто 1 депутата сільської ради (конфлікт інтересів). На державних службовців райдержадміністрації протоколи про адміністративні правопорушення не складались.
У районній інформаційній громадсько-політичній газеті «Зоря Придніпров’я» розміщено 6 публікацій антикорупційної тематики.
Проводиться подальша робота щодо наповнення рубрики «Запобігання проявам корупції»  на веб-сайті райдержадміністрації.