Результати епізоотичного обстеження свиногосподарств на території району  були розглянуті на засіданні Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації Володимира Лісняка. Потреба контролюючих заходів виникла у зв’язку з ситуацією на захворюваність африканською чумою свиней, що залишається загрозливою як на території району і області, так і по всій країні. Так, днями підтверджено факт захворювання племінного стада в одному з господарств Полтавського району.

Набирає обертів весняний призов 2018 року на строкову військову службу. Починаючи з 01  березня 2018 року кожен призовник до 27 років, який не має обмежень за станом здоров'я та морально-діловими якостями, має можливість  та повинен виконати свій конституційний обов'язок громадянина України щодо захисту Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України шляхом проходження строкової військової служби. Особливістю даного призову є відновлення призову на строкову службу до Державної прикордонної служби (понад 40 чол. з області).

17 березня на території області очікується сильний дощ та мокрий сніг. На півночі області прогнозують налипання мокрого снігу, вітер південний 7-12 м/с. Температура протягом доби 0 - +5ºС, на півночі області – 0 - – 2ºС.
18 березня опади переходитимуть в сильний сніг. Очікуються пориви вітру 15 – 20 м/с, хуртовини, снігові замети. У південно-східних районах області також може бути сильна ожеледь. Вночі температури знизиться до –3ºС - – 8ºС, вдень – 0 - –5ºС.

14 березня у райдержадміністрації керівників та спеціалістів   сільськогосподарських  підприємств, фермерських  господарств, очільників територіальних громад, голів обслуговуючих  кооперативів навчали  раціонально використовувати кошти, передбачені  у державному бюджеті-2018   для підтримки   галузей  агропромислового  розвитку. 

Це свято людей, які свідомо, за покликом власного серця, стали на захист своєї Батьківщини і захищають рідну землю від загарбників.

Березень 2014 року увійшов у новітню історію України завдяки фактичній анексії Криму військами РФ та початку воєнних дій  у південно-східних регіонах України.

Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 19 по 23 березня 2018 року

Пане Міністре, звільнився з попереднього місця роботи і вже півроку не можу домогтися, щоб мені виплатили заробітну плату за останній місяць роботи. Що робити в такому випадку?

Іван Войтенко

Чи має роботодавець при звільненні виплатити всю суму одразу?

5 березня у м. Полтаві на нараді у голови облдержадміністрації В.Головка за участю керівників причетних структурних підрозділів облдержадміністрації та обласних служб розглянуто питання «Про хід реалізації пілотного проекту з впровадження моделі адміністрування надання послуг із соціальної підтримки населення в умовах децентралізації», «Про створення єдиного розрахункового центру», «Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні ситуації та небезпечні події, які виникли на території області».

Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 12 по 16 березня 2018 року

Шановні жінки Глобинщини!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята весни, ніжності та кохання – 8 Березня!

Жінки є символом усього найкращого в нашому житті – сердечності, доброти, любові, радості і тепла.