Нагадуємо правила поведінки на зимових водоймах під час святкування Водохреща

19 січня – одне з найбільших християнських свят – Хрещення Господнє або Богоявлення. У народі це свято відоме як Водохреща.

Водохресна вода вважається цілющою і благодатною, тому  цього дня традиційно проводяться обряди, пов’язані з водою. Люди освячують воду у церквах та занурюються в крижану ополонку на зимових водоймах.

Добрий день! Звертаюся до Вас, бо більше не знаю, в кого спитати. Ми з чоловіком прожили разом більше 20 років, виростили 2 дітей. Однак вже давно зрозуміли, що краще нам жити окремо, чекали лише, доки діти виростуть, стануть на ноги і почнуть самостійне життя. Зараз збираємо розлучатися. Тож прошу роз’яснити, яке майно ми маємо розділити, а яке ні?

Тамара Твердохліб

Яке майно є спільною сумісною власністю подружжя?

17.01.2018 року, проведено засідання районної комісії з питань ТЕБ і НС, де було розглянуто питання щодо ускладнення погодних умов протягом 17-19 січня поточного року ( сильні снігопади, хуртовини, утворення високого снігового покриву, ожеледь) та було прийнято рішення про оперативне реагування всіх служб цивільного захисту району по даній ситуації; розгортання місцевими органами влади стаціонарних пунктів обігріву для надання допомоги людям у період значного  пониження температури повітря та погіршення погодних умов; порядок надання медичної допомоги постраждалим у

За сприяння благодійної організації «Партнерство кожній дитині», Всесвітнього дитячого фонду та Міністерства соціальної політики України з 2016 року в Україні активно розвивається нова форма тимчасового сімейного виховання – сім’я патронатного вихователя, яка покликана уникнути потрапляння дитини до інтернатних закладів

9 січня у Полтаві за участю голови Полтавської облдержадміністрації В.Головка, заступника голови облдержадміністрації О.Пругла, директора Департаменту будівництва, містобудування та архітектури і житлово-комунального господарства облдержадміністрації Т.Голбана, директора Департаменту охорони здоров’я В.Лисака відбулася нарада з питань реалізації медичної реформи на Полтавщині. Проаналізовано стан забезпечення сільських лікарень рентген-обладнанням та якісною флюорографією, впровадження інноваційних методів надання кваліфікованої меддопомоги сільським мешканцям.

Райони області

Організації, із якими укладено договори

Великобагачанський район

Міжнародний будівельний консорціум «УКРБУДДОР»

Запровадження накопичувальної системи пенсійного забезпечення не призведе до збільшення розміру податків ні для працівників, ні для їх роботодавців. Про це в інтерв’ю журналу «Кореспондент» заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

«В Україні прийняте політичне рішення щодо запровадження з 1 січня 2019 року накопичувальної системи. Я вважаю, що це буде поворотним моментом для пенсійної системи», - сказав він.

В Україні триває спалах кору – одного з найбільш заразних захворювань, відомих у світі. За 2017 рік зафіксовано 4782 випадки захворювання на кір. Ліків від кору не існує, єдиний надійний метод профілактики захворювання — вакцинація.

Разом з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні відповідаємо на найбільш поширені питання про кір.

Спалах кору в Україні: цифри і факти

Із 17 по 19 січня на Полтавщині очікується погіршення погоди

За інформацією Полтавського обласного центру з гідрометеорології, вдень 15 січня хмарно з проясненнями, в другій половині дня в західних регіонах області очікується невеликий сніг, на решті території області – без істотних опадів.

Вітер північно-східний 3-8 м/с, температура повітря коливатиметься від 3° до 8° морозу.

16 січня буде хмарно, часом невеликий сніг. Вітер південно-східний 5-10 м/с. Температура вночі – 6-11° морозу, вдень – 2-7° морозу.

Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування, депутати місцевих рад, сільські, селищні, міські голови зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі - декларація), за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.