Сьогодні у залі засідань районної ради, напередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, керівники району, представники міської влади зустрілися з учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС району, котрі ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію XX століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС.

Пане Міністре, звертають до Вас за порадою. Я інвалід ІІ групи, нещодавно була звільнена з роботи із причини встановлення групи інвалідності та відсутності вакансії для осіб з обмеженими можливостями на підприємстві. На мою думку таке звільнення є незаконним. Дуже прошу, порадьте, що мені робити та чи дійсно були підстави для мого звільнення? Дякую. (Олена Дегтярьова)

На виконання заходів Плану організації підготовки проектів, необхідних для забезпечення реалізації Закону України від 9 листопада 2017 р. № 2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги», відповідно до п.3 «Положення, відповідальність за реалізацію яких покладено актом безпосередньо на органи місцевого самоврядування» (частина 3 статті 4) Глобинська районна державна адміністрація інформує.

Повідомляємо, що на території Глобинського району автомобільні дороги загального користування в осінньо-зимовий період 2018-2019 років обслуговують ТОВ «Трансресурси» та ДП «Полтавський облавтодор» філія Глобинський райавтодор.

Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 17 по 22 грудня 2018 року

Природно-заповідний фонд України (ПЗФ) є національним надбанням народу України та невід'ємною частиною Всесвітньої природної та культурної спадщини. Екологічні системи та окремі об'єкти, що входять до їхнього складу, забезпечують не тільки збереження унікальних природних ландшафтів та біологічного різноманіття країни, а й сприяють сталому екологічному розвитку навколишнього природного середовища. Саме тому території та об'єкти природно-заповідного фонду виступають ключовими елементами у національній екологічній мережі.

Як повідомила заступник начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Жанна Кузнецова, впродовж січня-листопада 2018 року порушення податкового та іншого законодавства під час виплати заробітної плати та інших доходів громадянам були  виявлені по 46 суб'єктах господарювання.

3 грудня у Полтаві на нараді у голови облдержадміністрації В.Головка за участю керівників причетних структурних підрозділів ОДА розглянуто питання «Про стан експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення області в осінньо-зимовий період 2018 року», «Про хід реалізації в області пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб «Рука допомоги», «Про забезпечення в області комплексного інтегрованого підходу до подолання домашнього насильства, на

За інформацією  Полтавського обласного центру з гідрометеорології в зв’язку  з виходом південного циклону наприкінці дня 11 грудня та протягом 12-13 грудня по території Полтавської області очікується ускладнення погодних умов:
  - наприкінці дня 11 грудня, починаючи з південних р-нів області очікуються опади у вигляді дощу та мокрого снігу, місцями пориви вітру 15-20 м/с.
  - вночі 12 грудня по всій області опади у вигляді дощу та мокрого снігу, місцями сильні опади, налипання мокрого снігу, місцями пориви вітру 15-20 м/с;

Відповідно до статті 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» із 1 грудня 2018 року підвищено розміри прожиткового мінімуму для основних соціальних і демографічних груп населення, що в розрахунку на місяць становлять:
- на одну особу – 1853 грн;
- для дітей віком до 6 років – 1626 грн;
- для дітей віком від 6 до 18 років – 2027 грн;
- для працездатних осіб – 1921 грн;
- для осіб, які втратили працездатність – 1497 грн.