Відбулося чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини

21 вересня відбулося засідання Комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації, яке провела заступник голови комісії, перший заступник голови райдержадміністрації  Інна  Авраменко.

На Полтавщині 5 людей отруїлися грибами

У Полтавській області п’ятеро людей отруїлися грибами, які самі назбирали у лісі.

Про це повідомив на  засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій  начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області Геннадій Пікуль.

Відбулося спільне засідання регіональної комісії  та місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Сьогодні в облдержадміністрації під головуванням заступника голови облдержадміністрації Романа Товстого у режимі відео конференції відбулося засідання регіональної комісії та місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Парламент має підтримати зміни до Конституції, що закріплюють євроатлантичний напрямок розвитку України - Президент

Верховна Рада України має підтримати конституційні зміни, що закріплюють європейський та євроатлантичний напрямок розвитку нашої держави. Про це заявив Президент Петро Порошенко під час виступу на урочистому відкритті  XXV Форуму видавців у Львові.

У Полтавському музеї авіації та космонавтики відкрили виставку «Погляд у минуле. Гортаємо сторінки історії музею»
Для відзначення ролі  видатних українців та громадян міста, які передали до музею особисті речі та колекції, які на сьогодні є унікальними експонатами, у Полтавському музеї авіації та космонавтики відкрили виставку «Погляд у минуле. Гортаємо сторінки історії музею».

У Львові стартував Форум видавців. Цьогоріч він ювілейний – 25-й за ліком. На урочистому відкритті дійства, у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької, побував Президент України Петро Порошенко. Він підкреслив, що українська мова має всюди звучати на повний голос. Звернув увагу на на необхідність законодавчого врегулювання всіх питань, пов’язаних зі статусом української мови як державної.

З 19 по 21 вересня  фахівці навчально-методичного центру ГУ ДС НС України  у Полтавській області проводитимуть функціональні  навчання у сфері цивільного захисту керівників та фахівців установ, організацій району, структурних підрозділів райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування.

У Полтаві розпочали цикл інформаційних заходів від Представництва Євросоюзу.

Європейські програми для України та можливості співпраці з Представництвом ЄС презентували на інформаційній зустрічі в Полтавській облдержадміністрації.

Сторони обговорили напрямки співпраці в освіті, культурі, малому та середньому бізнесі.

Візит делегації Представництва ЄС до Полтави та Кременчука  триває з 18 по 20 вересня.

На  виконання  доручення   голови    обласної державної   адміністрації   від   20  серпня   2018  року, сьогодні у районному будинку культури відбулась нарада по питанню проведення аудиту використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення у розрізі землевласників та землекористувачів, за участю голів та землевпорядників сільських рад.