Добрий день! Звертаюся до Вас, бо більше не знаю, в кого спитати. Ми з чоловіком прожили разом більше 20 років, виростили 2 дітей. Однак вже давно зрозуміли, що краще нам жити окремо, чекали лише, доки діти виростуть, стануть на ноги і почнуть самостійне життя. Зараз збираємо розлучатися. Тож прошу роз’яснити, яке майно ми маємо розділити, а яке ні?

Тамара Твердохліб

Яке майно є спільною сумісною власністю подружжя?

Для працівників нелегальна зайнятість, виплата заробітної плати в «конвертах» призводить до:

– позбавлення працівника гарантованого державою розміру заробітної плати (у тому числі розміру тарифної ставки або посадового окладу працівника, доплати, надбавки);

– втрати можливості користування державними гарантіями відповідно до чинного законодавства, такими як: державна допомога сім’ям з дітьми, соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям, субсидії;

– втрати трудового стажу при розрахунку розміру пенсії;

Павле Дмитровичу, я багато років займався власним невеликим бізнесом і був оформлений як ФОП. Зараз мені запропонували роботу з нормальною зарплатою. Тому треба якомога швидше ліквідувати свій ФОП. Скажіть як це зараз зробити? Куди звертатися, що потрібно?

Семен Дехтяренко

Куди звернутися для припинення діяльності ФОП?

Реєстрацію припинення підприємницької діяльності ФОП уповноважені здійснювати :

Уряд ухвалив ключові документи для запуску реформи системи охорони здоров’я, яка стартує з первинної ланки, та розширив перелік «доступних ліків».

Скажіть будь-ласка як оформляється закордонний паспорт для дітей? Наперед дуже вдячна за допомогу.

Христина Степанчишин

Які закордонні паспорти зараз видають?

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю першого заступника голови райдержадміністрації.

25 грудня у м. Полтаві відбулися установчі збори громадської організації «Федерація футболу Полтавщини». Головою новоствореної організації обрано голову облдержадміністрації В.Головка, який наголосив, що «зараз ми маємо не тільки підтримувати професійні футбольні клуби на Полтавщині, але й популяризувати цей вид спорту не зважаючи на вік та стать, необхідно налагодити і матеріально-технічну базу. Звичайно потрібна і підтримка з боку влади усіх гілок».

* * *

На виконання наказу Пенсійного фонду України від 25.04.2017 № 79 “Про Антикорупційну програму Пенсійного фонду України на 2017 рік”, наказу Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області від 05.07.2017 №286 “Про впровадження Антикорупційної програми Пенсійного фонду країни на 2017 рік” наказом Глобинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Полтавської області від 13.07.2017 №41 “Про впровадження Антикорупційної програми Пенсійного фонду України на 2017 рік” затверджено план заходів  Глобинсь

Шановні жителі Глобинщини! Прийміть щирі вітання з прийдешнім Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!