23 березня відбулося засідання Комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації, яке провела заступник голови комісії, перший заступник голови райдержадміністрації  Інна  Авраменко. 

22 березня голова райдержадміністрації Вадим Данилевський та голова районної ради Володимир Сьомін взяли участь у виробничій нараді з керівництвом Глобинського відділу поліції. На зібранні обговорювалося питання про створення поліцейської станції на території Глобинського району. Вирішено, що територіальне розміщення станції буде ефективним у селищі Градизьк з обслуговуванням територій Градизької селищної, Пронозівської, Броварківської, Бугаївської та Святилівської сільських рад.

  Сьогодні питання легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення  перебуває в центрі соціального діалогу усіх сторін соціального партнерства.

  Щорічно продовжують фіксуватись випадки,коли фізичні особи- суб”єкти підприємницької діяльності, керівники підприємств різних форм власності, що використовують найману працю, приймають працівників без належного оформлення трудових відносин та виплачують заробітну плату в “конвертах” або ж мінімізують ці виплати.

   В останні роки в нашій країні гостро постала проблема  легалізації заробітної плати  та зайнятості населення. В наш непростий час чимало громадян живуть днем сьогоднішнім, надаючи перевагу тимчасовим вигодам. .Погоджуючись працювати без належного оформлення трудових відносин людина перш за все, шкодить сама собі .Насамперед втрачає свій страховий стаж, що відчутно позначиться на розмірі майбутньої пенсії.

24 березня о 20:30 розпочнеться природоохоронна акція — Година Землі. Прихильники акції пропонують долучитися і вимкнути світло на 1 годину. Так активісти звернуть увагу на необхідність збереження ресурсів на планеті.

Виконання працівником, крім своєї основної, іншої оплачуваної роботи на умовах трудового договору у вільний від основної роботи час на тому ж або іншому підприємстві, в установі,  організації або у громадянина (підприємця, приватної особи) за наймом вважається сумісництвом.

12 березня у Полтаві голова обласної ради О.Біленький зустрівся з представниками Білецьківської сільради Кременчуцького району на чолі з Білецьківським сільським головою А.Самойлюк. Обговорено питання організації регіонального ландшафтного парку «Кременчуцькі плавні», який охоплює частину території Білецьківської сільради. Йшлося про відпрацювання механізму контролю з боку представників громади за роботою РЛП «Кременчуцькі плавні».

Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 26 березня по 30 березня 2018 року