20 грудня ц.р. об 11.00 у залі засідань Глобинської районної ради відбудеться засідання Ради

регіонального розвитку Глобинського району. На порядку денному – обговорення

Перспективного плану розвитку Глобинського району на 2019-2021 роки.

Пане Міністре, вже декілька місяців шукаю роботу але нещастить. Чи маю я право на допомогу по безробіттю та як її отримати? (Володимир Гречко)

10 грудня у м. Полтаві за участю голови облдержадміністрації В.Головка, голови обласної ради О.Біленького, заступника голови облдержадміністрації М.Білоконя, секретаря Полтавської міської ради О.Шамоти відбулася урочиста зустріч з активом громадських організацій чорнобильців до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. В.Головко вручив відзнаки Полтавської облдержадміністрації представникам громадських організацій чорнобильців.

Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 26 грудня по 29 грудня 2018 року

Триває прийом заявок на участь у Національному конкурсі «Благодійна Україна – 2018».
Про це повідомляють в Асоціації благодійників України, яка є засновником конкурсу.
Мета конкурсу: розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик.

Соціальне забезпечення осіб постраждалих від наслідків Чорнобильської катастрофи є одним із завдань  діяльності управління соціального захисту населення Глобинської райдержадміністрації.

Шановні ліквідатори аварії на ЧАЕС!

Слово «Чорнобиль» назавжди залишилося у пам'яті людей не тільки як символ великого лиха, а й відчайдушності й героїзму тих, хто з честю виконав свій обов'язок перед рідною землею і рідним народом, приборкавши радіаційну стихію.

Сьогодні у залі засідань районної ради, напередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, керівники району, представники міської влади зустрілися з учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС району, котрі ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію XX століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС.

Пане Міністре, звертають до Вас за порадою. Я інвалід ІІ групи, нещодавно була звільнена з роботи із причини встановлення групи інвалідності та відсутності вакансії для осіб з обмеженими можливостями на підприємстві. На мою думку таке звільнення є незаконним. Дуже прошу, порадьте, що мені робити та чи дійсно були підстави для мого звільнення? Дякую. (Олена Дегтярьова)

На виконання заходів Плану організації підготовки проектів, необхідних для забезпечення реалізації Закону України від 9 листопада 2017 р. № 2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги», відповідно до п.3 «Положення, відповідальність за реалізацію яких покладено актом безпосередньо на органи місцевого самоврядування» (частина 3 статті 4) Глобинська районна державна адміністрація інформує.