З 19 по 21 вересня  фахівці навчально-методичного центру ГУ ДС НС України  у Полтавській області проводитимуть функціональні  навчання у сфері цивільного захисту керівників та фахівців установ, організацій району, структурних підрозділів райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування.

У Полтаві розпочали цикл інформаційних заходів від Представництва Євросоюзу.

Європейські програми для України та можливості співпраці з Представництвом ЄС презентували на інформаційній зустрічі в Полтавській облдержадміністрації.

Сторони обговорили напрямки співпраці в освіті, культурі, малому та середньому бізнесі.

Візит делегації Представництва ЄС до Полтави та Кременчука  триває з 18 по 20 вересня.

На  виконання  доручення   голови    обласної державної   адміністрації   від   20  серпня   2018  року, сьогодні у районному будинку культури відбулась нарада по питанню проведення аудиту використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення у розрізі землевласників та землекористувачів, за участю голів та землевпорядників сільських рад.

Публікуємо основні показники рівня життя українців за січень-липень 2018 року за інформацією Державної служби статистики, а саме, дані щодо заробітної плати, індексу споживчих цін, даних щодо витрат і ресурсів домогосподарств та показники бідності.

Сьогодні, 18 вересня, Міністерство внутрішніх справ закликає громадян взяти участь в онлайн-кампанії «Я відповідальний водій/пішохід/пасажир» та розповісти про свою відповідальність як учасника дорожнього руху та увагу до безпеки своїх рідних.

Протягом року 311 сімей подолали складні обставини та були зняті з обліку центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Як повідомила начальник служби у справах дітей Полтавської облдержадміністрації Інна Конончук, під соціальним супроводом цього року  перебували 706 сімей, які потрапили в складні життєві обставини.

Сьогодні з нагоди професійного свята, рятівників району привітали голова райдержадміністрації Вадим Данилевський та голова районної ради Володимир Сьомін.
«Ваша робота вимагає мужності, високих професійних навиків, сміливості, співчуття до людей, які потрапили у надзвичайні ситуації. Бажаю вам з будь-яких надзвичайних ситуацій завжди повертатися додому живими і неушкодженими», - зазначив у вітальному слові Вадим Данилевський.

Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 24 по 28 вересня 2018 року