Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 16 по 20 липня 2018 року

На останній апаратній нараді в голови облдержадміністрації Валерія Головка розглянули три питання – розвиток професійно-технічної освіти в регіоні, стан «інтернетизації» соціально значущих місць у районах, а також стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні ситуації й небезпечні події, які виникли на території Полтавщини. Участь у нараді взяв голова обласної ради Олександр Біленький.

На сьогоднішній апаратній нараді в голови облдержадміністрації Валерія Головка розглянули три питання – розвиток професійно-технічної освіти в регіоні, стан «інтернетизації» соціально значущих місць у районах, а також стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні ситуації й небезпечні події, які виникли на території Полтавщини. Участь у нараді взяв голова обласної ради Олександр Біленький.

Вперше у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені  Героїв Крут, серед цивільних та військових вишів на кафедрі військової підготовки відкрито підготовку за військово - обліковою  спеціальністю “ ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ ТА КІБЕРНЕТИЧНОЇ БЕЗПЕКИ В ІНФОРМАЦІЙНО-ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ СИСТЕМАХ” (державне замовлення).

28 липня 2018 року з 12.00 до 16.00 на території  історико-культурного комплексу «Замок-музей «Радомисль» (м. Радомишль,  Житомирської області, історико-культурний комплекс «Замок-музей «Радомисль», вул. Плетенецька, 15) відбудеться ІІІ Всеукраїнський фестиваль-показ етнічного та стилізовано-етнічного одягу та аксесуарів – етнофешншоу «Аристократична Україна».

У рамках обласної акції «Відповідальне батьківство – щасливе дитинство» та  з нагоди Дня родини  відзначено сім'ю учасника бойових дій Леоніда та Олени Браги (с.Куп'євате) за сумлінне батьківство, збереження та розвиток сімейних традицій, авторитету української сім’ї. Цінний подарунок і теплі слова привітань з цієї нагоди родині сьогодні передали голова райдержадміністрації Вадим Данилевський та голова районної ради Володимир Сьомін.

3 липня у м. Полтаві з нагоди Дня Національної поліції України на території меморіального комплексу полеглим захисникам правопорядку в ГУ Національної поліції в Полтавській області за участю голови обласної ради О.Біленького, першого заступника голови облдержадміністрації А.Пісоцького, Полтавського міського голови О.Мамая, начальника ГУНП в Полтавській області А.Замахіна відбулися урочистості. Кращим правоохоронцям вручено обласні, міські, відомчі відзнаки, сертифікати на грошові винагороди та нові квартири.