Зі святом весни!

Дорогі жінки! Прийміть щирі вітання з нагоди чудового весняного свята – 8 Березня!
Цей день є символом усього найкращого в нашому житті – сердечності,  любові, радості і тепла. Саме жінка робить цей світ прекрасним і добрим, сповненим усмішками й радістю. Чоловіки завжди схилятимуть голови перед жіночою чарівністю, ніжністю, красою.
Немає галузі, де б не працювали і не творили жінки, показуючи при цьому зразки професійної майстерності, сумлінності, творчості і самовідданості.
Дорогі жінки! ваша енергія, відповідальність, активна життєва позиція несуть у світ злагоду, добро та любов. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ. Бажаємо вам тепла і любові в серцях, чудового настрою і прекрасного самопочуття. Щоб кожен день вашого життя був світлим і сонячним, дарував радість творчого натхнення, приємні несподіванки і душевний комфорт! Нехай у ваших родинах панує любов і злагода!

Інна Авраменко,                                                                             Володимир Сьомін,
виконувач обов’язків                                                                    голова районної ради
голови райдержадміністрації