Жовто-блакитний стяг з Глобиного приєднався до Великої української ходи

3 квітня у Глобиному відбулася Всеукраїнська акція «Велика українська хода заради миру і перемоги в Україні» на підтримку героїв Майдану та учасників АТО, яка стартувала ще  14 вересня 2014 року з київського Майдану.
Центральну вулицю міста поблизу Будинку культури прикрасили синьо-жовті полотнища Державного стягу, привезені волонтером, учасницею «Жіночої сотні»  Майдану військовим журналістом, капітаном Збройних Сил України Катериною Валевською. Вона представила близько 200 державних прапорів з різних куточків України. На стягах – написи населених пунктів, де побували учасники акції.  Під назвою кожного населеного пункту руками його мешканців виведені побажання рідній країні. Як зазначила сама волонтерка, мета акції - пройти всю Україну і пронести дух патріотизму від міста до міста, від бригади до батальйону – приєднати прапори, на яких люди пишуть думки, щоб силою думки, віри і молитви зупинити в Україні війну, вшанувати загиблих за незалежність держави.
І ось до цієї численної колекції додався і стяг, на якому з’явився напис «Глобине». На ньому закарбували свої побажання рідні атовців, діти та молодь, старші краяни, представники районної влади. Зокрема, голова райдержадміністрації Вадим Данилевський побажав захисникам України «сили, духу, перемоги» і повернутися з поля бою живими.
А ще Вадим Данилевський разом із заступником голови районної ради Валерієм Іванченком передали організаторці акції Катерині Валевській збірку поетичних творів місцевих авторів «Моя Глобинщина» для музею, який волонтерка постійно поповнює сувенірними експонатами з тих населених пунктів, де вона побувала.