Засідання постійної комісії районної ради з питань регіональної економічної політики, бюджету, фінансів і цін

18 березня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань регіональної економічної політики, бюджету, фінансів і цін під головуванням Сергія Шишацького.
В роботі комісії взяли участь виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Інна Авраменко, голова районної ради Володимир Сьомін, заступник голови райдержадміністрації Володимир Лісняк.
На комісію було винесене питання щодо необхідності здійснення перерозподілу бюджетних призначень у зв'язку з проведенням в районі заходів спрямованих на запобігання і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19). Депутати погодили збільшення бюджетних призначень загального фонду районного бюджету на виконання Програми покращення надання медичних послуг населенню Глобинського району на суму 100 000 грн. Ці кошти будуть спрямовані на КНМП «Глобинська центральна районна лікарня» та КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги у Глобинському районі» для профілактики та надання медичної допомоги при виявленні в районі випадків хвороби спричиненої коронавірусом.