Засідання Координаційної ради у справах дітей

26 червня відбулося засідання Координаційної ради у справах дітей при райдержадміністрації, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Молодчин. Координаційна рада розглянула ряд питань:  про стан працевлаштування неповнолітніх, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,  працевлаштування молоді на перше робоче місце шляхом виплати роботодавцю компенсації єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування; про стан призначення та виплату державних соціальних допомог сім’ям з дітьми; про стан дитячої бездоглядності та злочинності на території району.  В роботі ради взяли участь члени ради та запрошені. Кожен із членів Координаційної ради надав пропозиції щодо вирішення заслуханих питань. По кожному питанню ухвалені  відповідні доручення.