Зареєстровано розпорядження голови Глобинської райдержадміністрації № 26 від 13 лютого 2019 року

Відповідно до Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 р. № 731 (зі змінами), 21 лютого 2019 року за № 91/3208 Головним територіальним управлінням юстиції у Полтавській області зареєстровано розпорядження голови Глобинської районної державної адміністрації від 13 лютого 2019 №26 “Про встановлення середньої ціни на ритуальні послуги для забезпечення безоплатного поховання учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності та осіб з інвалідністю внаслідок війни”.

З повним текстом розпорядження (нормативно-правового акта) можна ознайомитися тут.