Закликаємо всіх краян 6 квітня долучитися до прибирання прилеглих територій!

Шановні мешканці району! Весна повністю вже вступила у свої права. Прийшов час наводити лад біля будинків, на прибудинкових територіях, вулицях, вздовж смуг відведення автомобільних доріг.

Традиційно на Глобинщині протягом квітня-травня проводиться Всеукраїнська акція «За чисте довкілля».
Тож звертаюся до кожного мешканця району, керівників підприємств, організацій, бюджетних установ, підприємців, політичних партій та громадськості з проханням 6 квітня о 13.00 взяти активну участь у прибиранні, наведенні порядку та підтриманні належного санітарного стану територій населених пунктів.
Проведення дня благоустрою сприятиме покращенню екологічного стану нашого району і дасть можливість кожному із нас зробити реальний внесок у справу збереження і відновлення довкілля.

Голова райдержадміністрації Вадим Данилевський