З Покровою, Днем захисника України та Днем українського козацтва!

Шановні краяни! 14 жовтня на Покрову Пресвятої Богородиці, в день Українського козацтва та створення Української Повстанської Армії ми відзначаємо велике державне свято – День захисника України.
Поєднання цих святкувань – це символічний зв’язок поколінь від славетної козацької доби до сучасності. Відтак ми вшановуємо всіх захисників України, які боролись і боряться за право бути вільними  людьми та господарями на своїй землі: українських козаків,  учасників Другої Світової Війни, учасників АТО та усіх тих, хто сьогодні працею, волонтерською роботою, професійною діяльністю забезпечує захист України.
Справжню мужність та героїзм, відвагу та самопожертву, відчайдушність та бойове братерство заради світлого майбутнього України наші воїни – захисники виявляють і сьогодні.
Дорогі наші захисники, учасники Операції об’єднаних сил на Сході України, військовослужбовці, чоловіки, прийміть вітання з нагоди вашого свята і щирі слова вдячності за самовіддане служіння Україні! Ваш патріотизм і мужність дарують співвітчизникам спокій та впевненість у завтрашньому дні, а також надію на щасливе мирне життя у вільній країні.
Нехай Пресвята Богородиця захищає вас і ваші родини від лиха й печалі, а овіяне славою свято додасть вам енергії, оптимізму, здоров’я та завзяття!

Наталія Величко,                                                                                Володимир Сьомін,
голова райдержадміністрації                                                             голова районної ради