З Новим роком! З Різдвом Христовим!

Шановні жителі Глобинщини! Прийміть щирі вітання з прийдешнім Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!

Кожна людина, кожна родина напередодні Новорічних і Різдвяних свят має сподівання і вірить в те, що Новий рік принесе позитивні зміни, подарує те, чого найбільше бракує у повсякденному бутті. Всі ми у ці дні, прощаючись з роком пережитим, надіємося на краще життя в майбутньому, на певні власні здобутки та перемоги, на мир і злагоду в нашій країні.
Тож нехай рік, що приходить, принесе стабільність і благополуччя, добробут і реальні зміни на краще, стане для всіх українців щасливим, спокійним і головне - мирним!
Побажаємо один одному любові та віри, міцного здоров’я, достатку, родинного тепла, добрих і вірних друзів на життєвій дорозі, Божого благословення на нові задуми і звершення. Подаруємо найдорожче і найцінніше — любов і тепло наших сердець, увагу і турботу нашим близьким і рідним.
Хай Різдвяна зоря запалить у наших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії.
З Новим  роком та Різдвом Христовим!

Вадим Данилевський,                  Володимир Сьомін,
голова райдержадміністрації      голова районної ради